Маляр про пастку у Бахмуті
Фото: Генштаб ЗСУ

Українські розвідники та штурмовики ліквідували групу окупантів поблизу Бахмуту. Відтак, росіяни втратили п’ятьох бійців.

Про це повідомили у Головне управління розвідки Міноборони.

“Бійці розвідувальної роти Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України застосовують безпілотні авіаційні комплекси на Бахмутському напрямку. Так вдається виявити позиції окупаційних військ для їх подальшого ураження артилерією. Після бойової роботи штурмовики бригади зачищають ворожі позиції”, – йдеться у повідомленні.

В результаті успішних дій та не зазнавши втрат, українці бійці ліквідували п’ятьох російських окупантів. З них двох – остаточно, а трьох – частково.

Нагадаємо, що Бахмут залишається епіцентром бойових дій вже понад півроку. Російським окупантам вдалося просунутися у самому Бахмуті, проте зараз ЗСУ контратакують на флангах.

Нещодавно повідомлялося, що ЗСУ успішно просунулися на Бахмутському напрямку та перейшли у наступ. Однак схід країни все ще залишається епіцентром бойових дій.

Читайте також: Сирський показав втрати росіян на Бахмутському напрямку

Подібні

“Ми можемо подвоїти цей показник”: Зеленський анонсував виробництво 10 млн дронів у 2026 році

Сили оборони суттєво посилили свої можливості для нанесення далекобійних ударів по ворогу

У Воронежі ракетами атакований завод, де виробляють начиння для російських “Іскандерів” і “Панцирів”

У Генштабі ЗСУ підтверили, що застосували високоточні ракети

ЗСУ отримають модернізовані бронеавтомобілі “Гюрза-2”: які головні характеристики

Головна фішка такої машини – оснащення ШІ

Прем’єр Канади помітив “зміну тону” Трампа щодо війни в Україні

Білий дім почав набагато прагматичніше оцінювати ситуацію на лінії фронту