Маляр про пастку у Бахмуті
Фото: Генштаб ЗСУ

Українські розвідники та штурмовики ліквідували групу окупантів поблизу Бахмуту. Відтак, росіяни втратили п’ятьох бійців.

Про це повідомили у Головне управління розвідки Міноборони.

“Бійці розвідувальної роти Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України застосовують безпілотні авіаційні комплекси на Бахмутському напрямку. Так вдається виявити позиції окупаційних військ для їх подальшого ураження артилерією. Після бойової роботи штурмовики бригади зачищають ворожі позиції”, – йдеться у повідомленні.

В результаті успішних дій та не зазнавши втрат, українці бійці ліквідували п’ятьох російських окупантів. З них двох – остаточно, а трьох – частково.

Нагадаємо, що Бахмут залишається епіцентром бойових дій вже понад півроку. Російським окупантам вдалося просунутися у самому Бахмуті, проте зараз ЗСУ контратакують на флангах.

Нещодавно повідомлялося, що ЗСУ успішно просунулися на Бахмутському напрямку та перейшли у наступ. Однак схід країни все ще залишається епіцентром бойових дій.

Читайте також: Сирський показав втрати росіян на Бахмутському напрямку

Подібні

У Держдепі США заявили про перелом у війні: Україна перехопила ініціативу і перемагає

Окремо представник відзначив роль українських далекобійних ударів по території Росії

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч