Маляр про пастку у Бахмуті
Фото: Генштаб ЗСУ

Українські розвідники та штурмовики ліквідували групу окупантів поблизу Бахмуту. Відтак, росіяни втратили п’ятьох бійців.

Про це повідомили у Головне управління розвідки Міноборони.

“Бійці розвідувальної роти Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України застосовують безпілотні авіаційні комплекси на Бахмутському напрямку. Так вдається виявити позиції окупаційних військ для їх подальшого ураження артилерією. Після бойової роботи штурмовики бригади зачищають ворожі позиції”, – йдеться у повідомленні.

В результаті успішних дій та не зазнавши втрат, українці бійці ліквідували п’ятьох російських окупантів. З них двох – остаточно, а трьох – частково.

Нагадаємо, що Бахмут залишається епіцентром бойових дій вже понад півроку. Російським окупантам вдалося просунутися у самому Бахмуті, проте зараз ЗСУ контратакують на флангах.

Нещодавно повідомлялося, що ЗСУ успішно просунулися на Бахмутському напрямку та перейшли у наступ. Однак схід країни все ще залишається епіцентром бойових дій.

Читайте також: Сирський показав втрати росіян на Бахмутському напрямку

Подібні

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

Генштаб повідомив про ураження Московського центру космічного звʼязку

Підтверджено й ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ

Президент Гондурасу Насрі Асфура перший раз приїхав до України

Гондурас виявляє глибокий інтерес до українських технологій

Кошта повідомив лідерів ЄС, що ініціював “короткі дипломатичні контакти з Кремлем”: для чого він це зробив

“Дипломати виконують дипломатичну роботу”