знеструмлення у чотирьох областях
Фото: “Укренерго”

Російські окупанти продовжують атакувати критичну інфраструктуру України. Зранку 13 грудня під ударом знову опинилася енергетична система.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

Він наголосив, що енергетики намагаються запобігти або ж мінімізувати наслідки ворожої атаки.

“Ворог продовжує свій терор. Знову енергетика по всій Україні під масованим ударом. Енергетики вживають всіх необхідних заходів для мінімізації негативних наслідків для енергосистеми. Щойно буде дозволяти безпекова ситуація, будуть уточнюватись завдані пошкодження”, – прокоментував міністр.

Нагадаємо, що вранці 13 грудня РФ влаштувала чергову масовану атаку на територію України. З вечора окупанти запустили значну кількість ударних безпілотників. А ближче до ранку тактична авіація РФ атакувала Україну ракетами з різних напрямків. Переважна більшість з них зрештою атакували захід і південь країни.

Нагадаємо, що попередній масований обстріл був у ніч проти 28 листопада. Тоді Росія, як і сьогодні, атакувала “Калібрами” та ракетами Х-101 з літаків Ту-95. Під атакою була енергетика, обʼєкти інфраструктури. Без світла перебували сотні тисяч українців.

Читайте також: “Укренерго” анонсувало радикальні зміни у графіках відключень електрики для населення

Подібні

У Польщі кажуть, що не отримували від України офіційної відмови щодо участі Зеленського у конференції у Гданську

Однак в разі відмови конференція все одно відбудеться

В Україні розробили детектор дронів з розширеним діапазоном і великою батареєю

Нині він успішно пройшов усі бойові випробування

Україна за добу запустила по Росії як мінімум 992 безпілотники, це рекордна кількість, – підрахунок РосЗМІ

Ця атака перевищила навіть максимальні показники самої Росії

В Україні нарешті завершили розслідування злочинної організації Януковича, яка призвела до силового придушення Майдану

Унаслідок силового придушення протестів загинули 70 цивільних осіб