Міністр фінансів України Сергій Марченко та посол США в Україні Бріджит Брінк
Фото: Мінфін

Україна та США підписали двосторонню угоду щодо відтермінування виплат за державним боргом. Йдеться про призупинення виплат за державним боргом з групою офіційних кредиторів країн G7 та Паризького клубу.

Про це повідомляють у пресслужбі Мінфіну.

Угоду підписали міністр фінансів України Сергій Марченко та посол США в Україні Бріджит Брінк. Укладання документа передбачає Меморандум про взаєморозуміння щодо призупинення виплат за державним боргом з групою офіційних кредиторів України з країн G7 та Паризького клубу.

“Підписання цієї угоди дозволить зменшити боргове навантаження на державний бюджет та спрямувати кошти, які мали бути сплачені на погашення і обслуговування боргових зобов’язань, на потреби соціальної та гуманітарної сфер”, – пояснив Марченко.

Нагадаємо, Канада затвердила оновлену угоду про вільну торгівлю з Україною. Сенат схвалив законопроєкт в останньому читанні.

Подібні

Стармер оголосив про відставку з посту прем’єра Британії і назвав причину свого рішення

Найімовірнішим кандидатом на його місце називають Енді Бернема

На вимогу Мадяра з декларації саміту ЄС вилучили пункт про прискорення вступу України

Він зазначив, що “це було нелегко”

Буданов слідом за Сибігою відмовився від хреста “За заслуги перед Польщею” на тлі скандалу із Зеленським

Він нагадав, що лідер фашистів Муссоліні й досі не позбавлений польської нагороди

“Ми можемо подвоїти цей показник”: Зеленський анонсував виробництво 10 млн дронів у 2026 році

Сили оборони суттєво посилили свої можливості для нанесення далекобійних ударів по ворогу