Угорщина залишається в МКС
Hungary flag on Parliament in Budapest

Київ офіційно відмовив Угорщині у візиті їхньої делегації до нафтопроводу “Дружба”. Однак у Будапешті проігнорували ноту МЗС.

Як передає “ЄП” з посиланням на свої джерела, про це свідчить нота МЗС у відповідь на повідомлення з Будапешта про візит.

У публікації зазначають, що йдеться про відповідь на повідомлення угорської сторони від 10 березня щодо наміру заступника міністра енергетики Габора Цепека здійснити робочий візит в Україну у супроводі угорської делегації, яка вирушила до нафтопроводу “Дружба”.

“Для української сторони запропоновані у згаданій ноті посольства терміни візиту є неприйнятними. Пропонуємо угорській стороні узгодити дипломатичними каналами нові терміни здійснення візиту угорської делегації на чолі з заступником міністра енергетики паном Габором Цепеком”, – цитує видання ноту МЗС України. 

Як повідомлялося раніше,  угорські посадовці прибули до України, щоб спробувати відновити роботу нафтопроводу “Дружба”, проте в українському МЗС їх назвали “групою приватних осіб”. Речник МЗС Георгій Тихий заявив, що жодної офіційної делегації в країні немає, а угорці просто скористалися безвізом.

Читайте також: “Мені невідомо, що вони тут роблять”: Зеленський назвав візит угорців приватною поїздкою

Подібні

Лубінець розкритикував нову реформу мобілізації: “Застосування сили і затримання продовжуються”

Він вимагає від Міноборони припинити системні порушення прав громадян

Китай розкритикував Японію через рішення взяти участь у місії НАТО, що координує допомогу Україні

“Подібні кроки можуть призвести до участі японських військових у реальних бойових діях”

Бійці 115-ї ОМБр “зачистили” від окупантів село на Харківщині 

А наземний роботизований комплекс забезпечив надійне вогневе прикриття

Путін може заплатити особисту ціну за невдачу в Україні, — FT

Однак масові протести або традиційна боротьба навряд можуть бути успішними