На Донеччині у шахті загинули шахтарі
Фото: Міненерго/Telegram

Окупанти обстріляли Торецьк на Донеччині та влучили у місцеву шахту. Внаслідок цього під завалами опинилися четверо працівників.

Про це повідомляють у Міністерстві енергетики України.

За даними Міненерго, під завалами опинилися чотири робітниці підприємства. Усі вони отримали поранення.

“Через обстріл частково зруйновано будівлю шахти у Донецькій області. Три жінки отримали механічні травми легкого та середнього ступеня тяжкості, а ще одна – тяжкі”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 28 листопада російські війська завдали удару з авіації по підприємству в місті Торецьк Донецької області. Внаслідок ворожої атаки постраждали чотири робітниці, які перебували в одній із майстерень. Наразі постраждалих віком 35-ти, 43-х, 52 та 54-х років доправили до лікарні.

Варто зазначити й те, що нині дані щодо постраждалих різняться. Зокрема, сьогодні зранку, 29 листопада, виконувач обов’язків голови Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз повідомляв про п’ятьох поранених внаслідок цього обстрілу.

Нагадаємо, 28 листопада російські окупанти з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру Сумщини. В результаті загинули дві жінки та семирічна дівчинка. 

Подібні

Спецназ США вперше застосував українські морські дрони Magura на навчаннях, – Bloomberg

Провідні армії світу ведуть запеклі перегони з розробки надводних та підводних безпілотників

Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та газові турбіни для підготовки до зими

Україна вже передала партнерам перелік пріоритетних потреб

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

Москва знову під атакою безпілотників, Собянін хвалиться, що “збили” 80 штук

Тим часом всі аеропорти регіону знову не працюють