У Словаччині заявили, що Україна не буде в НАТО
Фото: Роберт Каліняк/Facebook

Міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк заявив, що Україна ніколи не буде членом НАТО.

Про це Каліняк говорив в інтерв’ю TASR, передає Teraz.

“Україна ніколи не буде в НАТО. Вона також матиме проблеми зі вступом до Європейського Союзу”, – заявив Каліняк.

Він також заявив, що ЄС “не повинен втручатися у спільну оборону”, бо командувати нею має Північноатлантичний альянс, оскільки “два командування не можуть забезпечити оборону”.

“Пройшовся” словацький міністр і по групі держав, що допомагають Україні – “коаліції рішучих”. Він заявив, що вони “нічого не зробили”.

“Вона надіслала якогось солдата? Ні, не надіслала. Звичайно, що ні”, – заявив Каліняк.

На додачу він заявив, що Україна “мала шанс закінчити війну ще у 2022 році”.

Читайте також: В ЄС розробляють механізм надання допомоги Україні в обхід вето Угорщини і Словаччини, — Euronews

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо неодноразово заявляв, що його країна виступатиме проти членства України у НАТО. У жовтні 2025 року він зокрема оголосив, що зробить все, щоб депутати, над яким він має політичний контроль як голова партії, ніколи не погодилися на це.

Подібні

Україна відправляє фахівців допомагати Латвії з російськими дронами

Традиційні методи протидії, які застосовує НАТО, виявились неефективними проти дронів РФ

В оточенні Путіна половина хоче продовження війни, а решта – хочуть її зупинити, – Зеленський

У Москві розуміють, що російська економіка в жахливому стані

Мелоні закликала призначити єдиного представника від Європи для ведення мирних переговорів із РФ

Водночас вона додала, що Рим продовжить активно підтримувати Україну

Кубілюс переконаний, що українські атаки по території РФ можуть підштовхнути Путіна до переговорів

Також, за його словами, Україна починає домінувати на різних напрямках фронту