застава для Чернишова
Фото: САП/Facebook

У САП заявили, що норма законопроєкту №11340 не відповідає меті укладання угод про визнання винуватості, які мають сприяти викриттю організаторів злочинів через співпрацю з іншими співучасниками. Там наголосили, що “викриття організаторів корупційного кримінального правопорушення має бути невід’ємною умовою укладання таких угод”.

Про це повідомляють у Спеціальній антикорупційній прокуратурі.

Йдеться про передбачену вказаним законопроєктом можливість узгодження менш суворого покарання, ніж передбачено санкцією статті Кримінального Кодексу України, зокрема за особливо тяжкий корупційний злочин, без обов’язкового викриття іншої особи у вчиненні злочину. Ініціативою, фактично, пропонують дозволити фігурантам корупційних злочинів “відкупитися”.

“Ми вважаємо, що така норма не відповідає меті укладання угод про визнання винуватості, які мають сприяти викриттю організаторів злочинів через співпрацю з іншими співучасниками. На нашу думку, викриття організаторів корупційного кримінального правопорушення має бути невід’ємною умовою укладання таких угод”, – наголосили в САП.

Нагадаємо, голова правоохоронного комітету “Слуги народу” Сергій Іонушас планує  “по швидкому” провести урядовий законопроєкт №11340. Він дозволить фігурантам корупційних злочинів відкупитися від суворого покарання.

Подібні

Келлог різко відреагував на чергову заяву Кремля з умовами щодо “мирних переговорів”

“Це викривлення реальності в дусі Орвелла”

Навроцький зробив чергову заяву щодо вступу України до ЄС та НАТО: Польща чекала на це роками

Але співпрацю з Україною він вважає необхідною

Мелоні запропонувала Трампу проявити щодо війни в Україні таку ж рішучість, яку він продемонстрував з Іраном

Мелоні позиціонує себе “ключовим гравцем як в ЄС, так і у відносинах зі США”

В ООН нарешті визнали, що теракт проти українських полонених в Оленівській колонії влаштувала Росія

Атака була здійснена штатними боєприпасами російського виробництва