в РФ горить криголам "Єрмак"
Фото: Північно-Західна транспортна прокуратура РФ

Сьогодні, 29 лютого, у морському порту Санкт-Петербургу загорівся дизель-електричний криголам “Єрмак”.

Про це повідомляє місцеве російське видання Neva.Today.

“Заявка про займання надійшла до чергової частини о 11:23. До приїзду перших пожежних підрозділів було евакуйовано дев’ять осіб”, – йдеться у повідомленні.

У російському МЧС кажуть про “займання сміття на першій палубі”. Зрештою вогонь поширився на 20 метрів квадратних.

“Роботу з пожежогасіння ускладнює складне планування судна”, – повідомляють у відомстві.

Також відомо, що наразі судно не експлуатується.

Нагадаємо, що пожежа виникла у реконструйованому цеху заводу “МіГ”, прибудованому до діючого корпусу. А саме: на другому і третьому поверхах будівлі площею у 70 квадратних метрів.

Подібні

У Краснодарському краї після влучання дронів палає російська нафтобаза і перекрили трасу

Нафтобаза окупантів розташована поблизу станиці Полтавська

Свириденко не бачить достатніх темпів підготовки Києва до зими

Вона провела нараду з мером Києва Віталієм Кличом

Євросоюз виділить 75 млн євро на ремонт об’єкта “Укриття” на ЧАЕС після російських атак

Брюссель уже координує роботу з підготовки України до майбутнього опалювального сезону

Посольство США в Москві закликало американців шукати укриття під час атак українських дронів на РФ

Дипломати заборонили фотографувати або знімати дрони, їхні уламки та наслідки ударів