У Курську ввечері 15 грудня прогриміло кілька вибухів. Згодом Міноборони окупантів заявило про українську атаку.
Губернатор Курської області Роман Старовойт повідомив про роботу протиповітряної оборони.
“У небі над Курськом працює ППО. Прошу зберігати спокій!”, – написав він після вибухів.
Читайте також: Масштабна атака дронів на РФ: що відомо про знищені літаки Іл-76
Згодом у міноборони РФ заявили про “припинення спроби атаки із застосуванням БпЛА”. При цьому традиційно звинуватили Україну.
Повідомляють, що безпілотники були літакового типу. Загалом в окупантів відзвітували про шість збитих безпілотників.
Про наслідки атаки наразі нічого не повідомляють. Україна звинувачення не коментувала.
Читайте також: На Москву знову налетіли безпілотники: які подробиці атаки








