У російському Бєлгороді заявили про обстріл
Фото: Російський Telegram-канал Baza

У російському Бєлгороді вчергове заявили обстріл. За попередніми даними, постраждали щонайменше троє людей. 

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

Один зі снарядів прилетів на стоянку – там горить кілька автомобілів. Також снаряд влучив і в приватний будинок. 

У російському Бєлгороді вчергове заявили обстріл
Фото: Російський Telegram-канал Baza

Згодом Міноборони РФ повідомило, що над Бєлгородською областю збили дев’ять реактивних снарядів РСЗВ Vampire. На місцях працюють спецслужби.

Нагадаємо, Путін нарешті відреагував на обстріли у Курській та Бєлгородській областях. Диктатор запевняє, що 95% ракет і снарядів знищує ППО РФ.

Подібні

Москва і область знову під атакою безпілотників, НПЗ у Капотні палає другий день: що відомо

Чотири столичні і п’ять аеропортів інших регіонів РФ з ночі в режими “ковьор”

Зеленський підтвердив нічні удари по нафтобазах у Керчі, порту “Кавказ” та російській ППО

Внаслідок ударів у Криму заборонили продаж пального цивільним

У Верховній Раді затвердили перший річний звіт БЕБ, зростання легальних виторгів у травні склало 16,2 млрд грн, – Железняк

Це майже на 2 млрд грн більше, ніж було у квітні

Травневі атаки українських дронів зупинили третину нафтових потужностей РФ, – ЗМІ

Уражень зазнали 8 з 10 найбільших підприємств Кремля