Герасим'юк про Telegram
Фото: freestockpro/pexels

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк вважає, що держава повинна припинити офіційну комунікацію в Telegram та переводити її до інших месенджерів.

Про це вона заявила в ефірі телемарафону.

Герасим’юк зазначила, що Україна працює з європейськими партнерами над внесенням месенджера Telegram до переліку цифрових платформ, “які підлягають регуляції”.

“У таких випадках блокування чи у разі порушень законодавства можуть бути оштрафовані. Як це відбувається з іншими компаніями, які в цьому переліку”, – пояснила вона. 

Герасим’юк зазначила, що Telegram – це лише один з механізмів отримання інформації українською розвідкою, але “держава старається зробити все, щоб налагодити контакти з цифровими платформами”.

Голова Нацради вважає, що державні організації мають переводити офіційну комунікацію до інших месенджерів.

Нагадаємо, що СБУ затримала у Києві проросійських хакерів, які створили фейкові акаунти керівників українських спецслужб. Вони реєстрували фейкові сторінки українців з різних регіонів як у Facebook, Twitter, Instagram і Tik-Tok, так і в російських “Одноклассниках” та “Вконтакте”. Загалом потужності ботоферми дозволяли її організаторам щодня генерувати понад 1 тис. фейкових акаунтів.

Подібні

Москва знову під атакою безпілотників, Собянін хвалиться, що “збили” 80 штук

Тим часом всі аеропорти регіону знову не працюють

У Польщі кажуть, що не отримували від України офіційної відмови щодо участі Зеленського у конференції у Гданську

Однак в разі відмови конференція все одно відбудеться

Зеленський назвав напрямки, де Білорусь розбудовує військову інфраструктуру для розширення війни

Вздовж українського кордону фіксується фінальний етап будівництва нових доріг

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot