Герасим'юк про Telegram
Фото: freestockpro/pexels

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк вважає, що держава повинна припинити офіційну комунікацію в Telegram та переводити її до інших месенджерів.

Про це вона заявила в ефірі телемарафону.

Герасим’юк зазначила, що Україна працює з європейськими партнерами над внесенням месенджера Telegram до переліку цифрових платформ, “які підлягають регуляції”.

“У таких випадках блокування чи у разі порушень законодавства можуть бути оштрафовані. Як це відбувається з іншими компаніями, які в цьому переліку”, – пояснила вона. 

Герасим’юк зазначила, що Telegram – це лише один з механізмів отримання інформації українською розвідкою, але “держава старається зробити все, щоб налагодити контакти з цифровими платформами”.

Голова Нацради вважає, що державні організації мають переводити офіційну комунікацію до інших месенджерів.

Нагадаємо, що СБУ затримала у Києві проросійських хакерів, які створили фейкові акаунти керівників українських спецслужб. Вони реєстрували фейкові сторінки українців з різних регіонів як у Facebook, Twitter, Instagram і Tik-Tok, так і в російських “Одноклассниках” та “Вконтакте”. Загалом потужності ботоферми дозволяли її організаторам щодня генерувати понад 1 тис. фейкових акаунтів.

Подібні

Росія готується до українського десанту в Криму та мінує узбережжя, — ВМС ЗСУ

Росіяни перетворили берегову лінію на суцільну укріплену зону

Армія РФ атакувала балістикою Кривий Ріг: є загиблі, багато поранених

Відомо про можливе влучання в об’єкт цивільної інфраструктури

Велика Британія передасть Україні 150 тисяч дронів і понад 350 ракет, включно з Patriot, — Пісторіус

Загальна вартість підтримки становить 750 мільйонів фунтів стерлінгів

У Криму знову лунали вибухи: монітори кажуть про атаку на НПЗ і електропідстанції

Супутникові знімки фіксують кілька осередків пожеж на Керченському півострові