голосування у Дії

Попри розмови про повну цифровізацію держави, виборів в Україні через “Дію” не буде, і для цього є одразу кілька причин.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на коментар заступниці міністра цифрової трансформації Валерії Коваль.

“Розмови про можливі вибори в “Дії” йдуть з перших днів запуску екосистеми. Але, як сказав раніше тво міністра цифрової трансформації Олександр Борняков, вибори в “Дії” не плануються”, – наголосила Коваль.

Вона пояснила, що це питання – комплексне, і причини наступні:

  • законодавча база для цього відсутня, а держпідприємство “Дія” та Мінцифра діють виключно на основі законів і діючої нормативної бази.
  • таємниця голосування чітко прописана у Конституції, але достриматися цієї норми фізично неможливо без кабінки для голосування.

“Таким чином проведення виборів в “Дії” станом на зараз неможливо”, – констатувала заступниця міністра.

Читайте також: Голосування на виборах у додатку “Дія”: як до цього ставляться українці

Подібні

Швейцарія хоче перейняти досвід України у використанні дронів, але є перешкода

Вікно можливостей для повноцінного технологічного партнерства між країнами не закрите остаточно

У Росії відкрили третю кримінальну справу щодо командувача СБС “Мадяра”

Цього разу Бровді звинуватили у “груповому теракти у Старобільську”

Платні камери в СІЗО у містах України: Мін’юст назвав “Політарені” розцінки, скільки коштів отримано і куди витрачено

Також коментар і фотографії камер у СІЗО дала Харківська правозахисна група

Fire Point протестувала дешевший аналог Patriot і готується до серійного виробництва у серпні, – FT

Перше випробування FP-7.x відбулося минулого тижня та виявилося “досить успішним”