відключення у трьох областях
Фото: КМУ/Facebook

Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичної інфраструктури України, станом на 9 лютого частково знеструмлені споживачі у Сумській, Дніпропетровській та Харківській областях.

Про це повідомляє пресцентр Міненерго.

“Триває ліквідація наслідків двох масованих атак ворога на енергосистему країни впродовж минулого тижня. Енергетики роблять усе можливе, щоб повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Відновлення триває як на електростанціях, так і на високовольтних підстанціях, що забезпечують видачу потужності АЕС”, – йдеться у повдіомленні.

Ззаначають, що наразі атомна генерація все ще частково розвантажена. По всій країні діють графіки погодинних відключень електроенергії, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу.

“Через складну ситуацію в енергосистемі в окремих регіонах вимушено застосовані аварійні знеструмлення”, – наголосили в Міненерго.

Читайте також: Енергосистему Києва не врятувати генераторами і мобільними котельнями, – нардеп Нагорняк

Подібні

Аналітичні центри закликали забезпечити БЕБ ресурсами для ефективної боротьби з економічними злочинами

Водночас вони просять підвищити коефіцієнт посадових окладів для Бюро

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах

Трамп закликав Зеленського “діяти рішучіше” щодо РФ і змусити Кремль сісти за стіл переговорів, – The Kyiv Independent

Україна запропонувала організувати зустріч Зеленського та Путіна у США

Україна буде дзеркалити: Сибіга попередив Лукашенка про наслідки у разі провокацій

МЗС не очікує участі Білорусі у війні