Жалоба у Мерефі

У Мереф’янській міській громаді на Харківщині оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського удару, який стався вранці 4 травня.

Як повідомили на сторінці місцевої громади, відповідне розпорядження підписав міський голова Веніамін Сітов.

“З 5 по 7 травня у Мереф’янській громаді оголошено дні жалоби, з метою вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок ракетного удару 4 травня, та висловлення щирих співчуттів їхнім рідним і близьким”, – йдеться в дописі.

Станом на вечір 4 травня вже підтверджено інформацію про шістьох загиблих.

“На жаль, у лікарні помер 68-річний чоловік. Медики зробили все можливе для його порятунку, але поранення виявилися занадто тяжкими. Загалом у місті загинуло 6 людей”, – повідомили у Харківській ОВА.

За даними обласної прокуратури, кількість постраждалих унаслідок удару РФ зросла до 36 людей.

“По допомогу медиків звернулися двоє хлопців: 16-річного госпіталізували, 17-річний отримав необхідні допомогу і продовжить лікування амбулаторно. Медики надали допомогу 2-річному хлопчику, який отримав порізи склом”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що близько 09:35 армія РФ завдали ракетного удару по місті Мерефа Харківського району. Внаслідок атаки пошкоджено житлові будинки, господарчі приміщення, магазини, приміщення СТО і транспорт. Попередньо встановлено, що загарбники застосували балістичну ракету типу “Іскандер”.

Подібні

БЕБ залишило понад 64% керівного складу менш ніж за рік, —Цивінський

Із 50 посадовців, які мали пройти перевірку, до етапу співбесід змогли дійти лише 18 керівників

Росія використала повітряний простір Білорусі для ударів дронів по Україні, – ДПСУ

Дрони рухались вздовж українсько-білоруського кордону

НАБУ викрило схему розкрадання військового майна на понад 350 млн грн

Слідство триває і встановлюються усі причетні до корупційного злочину

Для військових потрібен окремий закон про підвищення грошового забезпечення, — нардепка Яцик

Вона наголосила, що одноразові зміни до бюджету – це не вихід