Жалоба у Мерефі

У Мереф’янській міській громаді на Харківщині оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського удару, який стався вранці 4 травня.

Як повідомили на сторінці місцевої громади, відповідне розпорядження підписав міський голова Веніамін Сітов.

“З 5 по 7 травня у Мереф’янській громаді оголошено дні жалоби, з метою вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок ракетного удару 4 травня, та висловлення щирих співчуттів їхнім рідним і близьким”, – йдеться в дописі.

Станом на вечір 4 травня вже підтверджено інформацію про шістьох загиблих.

“На жаль, у лікарні помер 68-річний чоловік. Медики зробили все можливе для його порятунку, але поранення виявилися занадто тяжкими. Загалом у місті загинуло 6 людей”, – повідомили у Харківській ОВА.

За даними обласної прокуратури, кількість постраждалих унаслідок удару РФ зросла до 36 людей.

“По допомогу медиків звернулися двоє хлопців: 16-річного госпіталізували, 17-річний отримав необхідні допомогу і продовжить лікування амбулаторно. Медики надали допомогу 2-річному хлопчику, який отримав порізи склом”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що близько 09:35 армія РФ завдали ракетного удару по місті Мерефа Харківського району. Внаслідок атаки пошкоджено житлові будинки, господарчі приміщення, магазини, приміщення СТО і транспорт. Попередньо встановлено, що загарбники застосували балістичну ракету типу “Іскандер”.

Подібні

Зеленський попередив про посилення ударів з боку РФ найближчим часом

Він пояснив це тим, що “Путін слабшає”

У Києво-Печерській лаврі існує небезпека обвалення: що відомо про наслідки російського удару по заповіднику

Постраждала частина, яка збереглася навіть після вибуху під час Другої світової

“Мені потрібно до Брюсселя”: Зеленський відмовився від вечері з Трампом у Версалі заради засідання щодо ЄС

У розмові Зеленський та Макрон обговорювали стратегію взаємодії з Трампом

Україна готує масштабний запит на $20 млрд перед новим “Рамштайном”, – Федоров

У пріоритеті — інвестиції в українські безпілотники