Депутати Київської міської ради Віктор Брагінський та Ілля Кушнір склали мандат
Фото: Колаж

У Київській міській раді двоє депутатів фракції “Удар” вирішили скласти свої повноваження. Йдеться про Віктора Брагінського та Іллю Кушніра.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“Віктор Брагінський вирішив скласти мандат після резонансного розслідування журналістів Bihus info. Далі оприлюдненими фактами займатимуться правоохоронні органи. А також мандат склав й Ілля Кушнір, який надто рідко відвідував засідання Київради”, – розповів він. 

Також Кличко повідомив про зміни у керівництві КП “Київпастранс”, де звільнився директор Дмитро Левченко. Також планується звільнення керівника з виробництва цього комунального підприємства Павла Кирилюка. Уже найближчими днями буде призначений виконувач обовʼязків директора “Київпастранс”.

Нагадаємо, після розслідування Bihus.Info звільнився начальник “Київського метрополітену” Брагінський. Причиною стало викриття його численних порушень у декларуванні майна. Згодом у прощальному дописі він повідомив, що йде з посади за власним бажанням і дякує Кличку.

Подібні

Трамп переконаний, що Зеленський “непогано спраляється” у війні з Росією

Водночас він додав, що “з обох боків гине багато людей”

Перший пішов: ССО підтвердили знищення залізничного мосту в окупованому Криму

Йдеться про міст поблизу населеного пункту Роздольне

Данія припиняє видавати статус біженця українським чоловікам 23–60 років

Ці обмеження не вплинуть на дозволи на проживання, які вже були надані українцям раніше

Аналітичні центри закликали забезпечити БЕБ ресурсами для ефективної боротьби з економічними злочинами

Водночас вони просять підвищити коефіцієнт посадових окладів для Бюро