Депутати Київської міської ради Віктор Брагінський та Ілля Кушнір склали мандат
Фото: Колаж

У Київській міській раді двоє депутатів фракції “Удар” вирішили скласти свої повноваження. Йдеться про Віктора Брагінського та Іллю Кушніра.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“Віктор Брагінський вирішив скласти мандат після резонансного розслідування журналістів Bihus info. Далі оприлюдненими фактами займатимуться правоохоронні органи. А також мандат склав й Ілля Кушнір, який надто рідко відвідував засідання Київради”, – розповів він. 

Також Кличко повідомив про зміни у керівництві КП “Київпастранс”, де звільнився директор Дмитро Левченко. Також планується звільнення керівника з виробництва цього комунального підприємства Павла Кирилюка. Уже найближчими днями буде призначений виконувач обовʼязків директора “Київпастранс”.

Нагадаємо, після розслідування Bihus.Info звільнився начальник “Київського метрополітену” Брагінський. Причиною стало викриття його численних порушень у декларуванні майна. Згодом у прощальному дописі він повідомив, що йде з посади за власним бажанням і дякує Кличку.

Подібні

Дрони “завітали” на хімічні підприємства у Татарстані та Тольятті, в окупованому Криму горіла ТЕЦ: деталі атаки

Обидва уражених підприємства виготовлюять продукцію для російської армії

Фінансове забезпечення мобілізованих та контрактників у ЗСУ буде однаковим, — Міноборони

Головна відмінність полягає у термінах служби та праві на звільнення

Британія виділить кошти на утримання українських АЕС у найближчі роки: деталі заяви

На ці гроші британська Urenco постачатиме збагачений уран “Енергоатому”

“Кожен пункт виконаний і контракт офіційно закритий”: у PHU Lechmar сказали, хто “підігріває” скандал щодо постачання боєприпасів ДПСУ

Реалізація контракту весь час супроводжувалась активною дезінформацією з боку РФ