У Києві знову виставили знищену російську техніку до Дня незалежності
Фото: “Украина сейчас”

На Хрещатику у Києві виставили знищену російську військову техніку. Її готують до показу напередодні святкування Дня Незалежності України.

Про це повідомляють у Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Через це центральну вулицю перекрили від кута Богдана Хмельницького до Майдану. На дорозі стоїть близько 20 одиниць техніки: танки, самохідні гаубиці, БМП, МТЛБ, БТРи, БМД, залишки збитих ракет. 

Аналогічну виставку проводили й торік. Експозиція набрала чималої популярності серед киян.Як дорослі, так і діти, охоче фотографувалися й оглядали локацію. 

Нагадаємо, українці отримають виплати до Дня Незалежності. З бюджету виділять 1,038 мільярда гривень.

Варто зазначити, що Росія готує на День Незалежності України тривалі масовані атаки. В розвідці розповіли подробиці.

Читайте також: Подарунок до Дня Незалежності – у Литві збирають гроші на 500 дронів для України

Подібні

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

Макрон і Мерц розкритикували президента Євроради Кошту за таємні розмови з Росією — Politico

Макрона та Мерца підтримали лідери країн Балтії, Данії та Нідерландів

Стармер готується оголосити про відставку вже наступного тижня, – ЗМІ

Понад 100 обраних депутатів з партії Стармера публічно заявили, що хочуть цього

Контракт із PHU Lechmar на 23 млрд грн закритий, ДПСУ передала боєприпаси ЗСУ, – Демченко

Усі постріли вже передані Збройним силам України за однією з найнижчих на ринку цін