У Києві знову виставили знищену російську техніку до Дня незалежності
Фото: “Украина сейчас”

На Хрещатику у Києві виставили знищену російську військову техніку. Її готують до показу напередодні святкування Дня Незалежності України.

Про це повідомляють у Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Через це центральну вулицю перекрили від кута Богдана Хмельницького до Майдану. На дорозі стоїть близько 20 одиниць техніки: танки, самохідні гаубиці, БМП, МТЛБ, БТРи, БМД, залишки збитих ракет. 

Аналогічну виставку проводили й торік. Експозиція набрала чималої популярності серед киян.Як дорослі, так і діти, охоче фотографувалися й оглядали локацію. 

Нагадаємо, українці отримають виплати до Дня Незалежності. З бюджету виділять 1,038 мільярда гривень.

Варто зазначити, що Росія готує на День Незалежності України тривалі масовані атаки. В розвідці розповіли подробиці.

Читайте також: Подарунок до Дня Незалежності – у Литві збирають гроші на 500 дронів для України

Подібні

Майже 60% українців вважають територіальну цілісність і суверенітет України важливішими за добробут, – опитування

Водночас доволі багато людей (29%) вважають добробут важливішим

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

НАТО відстежує кожен рух Китаю щодо військової допомоги Росії, – Рютте

Вын заявив, що “ми не наївні” і тверезо оцінюють ситуацію

У Бельгії оголосили про підготовку до передачі Україні семи винищувачів F-16: раніше обіцяли всього чотири

Три з них вже готові виконувати бойові вильоти