Міненерго про стан мережі
Фото: ДТЕК

У частині Шевченківського, Святошинського, Солом’янського, Голосіївського та Подольського районів Києва відбуваються екстрені відключення електроенергії.

Як повідомляє ДТЕК, відключення застосовуються за розпорядженням НЕК Укренерго через системну аварію в енергосистемі.

Також відключення відбуваються в Бучанському районі на Київщині.

“Про час відновлення електропостачання повідомимо додатково”, – зазначає ДТЕК.

Місяць тому 19 травня в “Укренерго” заявляли, що для збереження балансу в системі необхідне ощадливе споживання електроенергії у вечірні години. В компанії просять перенести активне використання електроенергії з вечірніх годин (19:00 до 22:00) на ранок, день, або ніч.

Водночас в Київській ОВА попередили, що після російський ракетних атак енергетична система Київщини потребує комплексного відновлення та ремонтів. Джерелом для цього може стати підвищення тарифів. За підрахунками фахівців, збитки тільки в Київській області становлять близько 1 мільярда гривень.

Подібні

Після першого кластера Україна та Молдова йтимуть до ЄС окремо, – фон дер Ляєн

Оцінка прогресу базуватиметься виключно на заслугах країн

Міноборони оголосило подробиці нового контракту з виплатами до 460 тис. грн для бійців на передовій

Його орієнтовано на доукомплектування піхотних посад у бойових підрозділах

Берлін планує купувати дешеві крилаті ракети в України та Ізраїлю, – Politico

Вартість української ракети майже вп’ятеро дешевше за американську Tomahawk

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”