Міненерго про стан мережі
Фото: ДТЕК

У частині Шевченківського, Святошинського, Солом’янського, Голосіївського та Подольського районів Києва відбуваються екстрені відключення електроенергії.

Як повідомляє ДТЕК, відключення застосовуються за розпорядженням НЕК Укренерго через системну аварію в енергосистемі.

Також відключення відбуваються в Бучанському районі на Київщині.

“Про час відновлення електропостачання повідомимо додатково”, – зазначає ДТЕК.

Місяць тому 19 травня в “Укренерго” заявляли, що для збереження балансу в системі необхідне ощадливе споживання електроенергії у вечірні години. В компанії просять перенести активне використання електроенергії з вечірніх годин (19:00 до 22:00) на ранок, день, або ніч.

Водночас в Київській ОВА попередили, що після російський ракетних атак енергетична система Київщини потребує комплексного відновлення та ремонтів. Джерелом для цього може стати підвищення тарифів. За підрахунками фахівців, збитки тільки в Київській області становлять близько 1 мільярда гривень.

Подібні

ЄС завтра виплатить Україні перший транш кредиту на 3,2 мільярда євро, — єврокомісарка Кос

Ці кошти є частиною загального кредитного пакету ЄС для України обсягом 90 мільярдів євро

Російські радикали вимагають від Путіна відмовитися від переговорів та посилити війну, — Reuters

Войовничу риторику в РФ спровокували червневі удари по Москві, Санкт-Петербургу та Криму

США надавали Україні дані розвідки для атак на Московський НПЗ, — FT

Західні союзники вже закликали Вашингтон продовжувати надання таких відомостей

У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо

Також введено заборону на рух Кримським мостом. Поки лише для вантажівок