Лікарня у Києві
Фото: КМДА

У Києві розпочали термінову евакуацію двох лікарень. Оскільки нині у мережі масово поширюється відео, де фактично анонсований удар РФ по цих медзакладах.

Про це повідомляють у Київській міській військовій адміністрації.

“Місто терміново розпочинає евакуацію двох лікарень, одна з яких дитяча, розташованих на вулиці Богатирській. Адже в інтернет-медіа масово поширюється відео, де фактично анонсований удар ворога по цих медичних закладах. І що, нібито, в цих лікарнях перебувають військові. Це абсолютна брехня і провокація ворога, яку він намагається використати для удару по соціальній інфраструктурі столиці”, – наголосили у КМВА.

Щоб убезпечити хворих дітей, їхніх батьків та медичний персонал, влада Києва вирішила перевезти їх в медзаклади столиці. Місто звернулося за допомогою до Служби безпеки України та Міністерства охорони здоров’я і поінформувало про заходи, які вживають для збереження життя й здоров’я людей.

Нагадаємо, Терехов відповів, чи наразі існують плани щодо евакуації Харкова. Наразі у місті перебувають 1,3 мільйона людей.

Подібні

Трамп після зустрічі із Зеленським на саміті G7 заявив, що Росія повинна укласти угоду щодо війни в Україні

У Зеленського оприлюднили фото цього спілкування

НАТО відстежує кожен рух Китаю щодо військової допомоги Росії, – Рютте

Вын заявив, що “ми не наївні” і тверезо оцінюють ситуацію

Велика Британія передасть Україні 150 тисяч дронів і понад 350 ракет, включно з Patriot, — Пісторіус

Загальна вартість підтримки становить 750 мільйонів фунтів стерлінгів

Генштаб повідомив про ураження Московського центру космічного звʼязку

Підтверджено й ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ