Національна молитва
Скріншот відео Telegram ГО “Тінь”

Сьогодні у столиці пройшов Національний день молитви, який об’єднав близько 7 000 учасників. До Києва з’їхалася молодь та представники ГО “Тінь” із більшості регіонів — від Львова та Одеси до Сум і Запоріжжя.

Про це повідомляється в Telegram-каналі ГО “Тінь”.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих та подякували тим, хто зараз перебуває на фронті.

Активісти наголосили на готовності молоді брати відповідальність за захист країни та необхідності досягнення безпеки для всіх регіонів держави:

“Україна існує доти, доки є люди, готові її захищати. Молодь не стоїть осторонь — вона готується, навчається, бере відповідальність. Ми хочемо миру. Але миру справедливого. Миру, який гарантує безпеку кожному — від столиці до прикордоння, від півдня до заходу”, – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, тим часом у річницю повтомасштабного вторгнення, у Кремлі вчергове заявили про намір продовжувати “сво”.

Читайте також: Міністр Федоров у річницю повномасштабного вторгнення РФ розкрив план оборони України: як його втілюватимуть

Подібні

Зеленський передав Путіну повідомлення про мирні переговори через Абрамовича, – FT

Стверджується, що російський олігарх приїжджав у Київ

В Україну повернули 185 захисників, багато з яких перебували в російському полоні з 2022 року

Серед повернутих воїни ЗСУ, НГУ і ДПСУ

“Нам потрібні ваші гроші”: Зеленський про зустріч із Абрамовичем у Києві

Тому Зеленський тиснув на Стармера щодо коштів за проданий “Челсі”

Уряд спрямує майже 939 млн грн на розвиток розподіленої газової генерації

Кошти на це спрямують з Фінсько-українського інвестиційного фонду