Дипломатичні місії в Києві отримували попередження від РФ про підготовку ударів по Україні, однак “не всі поставилися до них серйозно”.
Про це російським пропагандистам заявив речник Кремля Дмитро Пєсков.
“Інформацію ми донесли до всіх, а далі всі самостійно ухвалюють рішення. Не всі сприймають серйозно… Все буде залежати від розвитку подій, але для нас першочергово є мирний процес та мирні способи досягнення наших цілей”, – сказав Пєсков.
Читайте також: Посольство США оголосило, що залишається у Києві, попри погрози Росії
Нагадаємо, що Москва закликала Вашингтон евакуювати американське посольство з Києва. Російська сторона заявила про наміри здійснювати “системні удари” по українській столиці після проведення однієї з наймасштабніших повітряних атак за останній час.
Крім того, держсекретар Марко Рубіо заявив, що глава МЗС РФ Сергій Лавров передав через нього повідомлення для президента США Дональда Трампа від російського диктатора Володимира Путіна.
Попередження РФ також стосувалося й дипломатичних представництв інших держав.
Читайте також: “Ми нікуди не йдемо”: у Литві та Латвії відповіли на погрози РФ щодо нового удару по Києву








