БЕБ
Фото: БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у місті Києві повідомили про підозру начальнику управління Командування Сил підтримки Збройних Сил України у розтраті коштів Міністерства оборони.

Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки України.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець, зловживаючи своїми службовими повноваженнями, під час проведення закупівель у 2023 році уклав договір на постачання паперу офсетного”, – йдеться у повідомленні. 

Встановлено, що посадовець уклав договір, за яким папір закуповували за цінами, що “значно перевищували ринкові”.

“Внаслідок таких протиправних дій бюджету України та Міністерству оборони було завдано понад 5 мільйонів гривень збитків”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що наразі посадовцю повідомлено про підозру у розтраті державних коштів та зловживанні службовим становищем.

“Запобіжний захід наразі не обрано”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ексчиновника Міноборони підозрюють у завданні мільярдних збитків: що відомо

Подібні

Вночі Київ атакували балістичними ракетами та “Шахедами”: що відомо про наслідки

Зафіксовано влучання ракети та 14 безпілотників на 11 локаціях

Фінляндія надасть додаткові 40 млн євро на ініціативу PURL для України

Там наголосили на необхідності підтримки у довгостроковій перспективі

У Польщі триває скандал навколо України: політики повертають ордени і закликають блокувати вступ в ЄС

Головна причина – присвоєння ОЦСО “Північ” ССО ЗСУ звання “імені Героїв УПА”