БЕБ
Фото: БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у місті Києві повідомили про підозру начальнику управління Командування Сил підтримки Збройних Сил України у розтраті коштів Міністерства оборони.

Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки України.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець, зловживаючи своїми службовими повноваженнями, під час проведення закупівель у 2023 році уклав договір на постачання паперу офсетного”, – йдеться у повідомленні. 

Встановлено, що посадовець уклав договір, за яким папір закуповували за цінами, що “значно перевищували ринкові”.

“Внаслідок таких протиправних дій бюджету України та Міністерству оборони було завдано понад 5 мільйонів гривень збитків”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що наразі посадовцю повідомлено про підозру у розтраті державних коштів та зловживанні службовим становищем.

“Запобіжний захід наразі не обрано”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ексчиновника Міноборони підозрюють у завданні мільярдних збитків: що відомо

Подібні

Навроцького не запросили на конференцію з відновлення України у Ґданськ

Організацією та запрошенням гостей займались Туск та Зеленський

Фон дер Ляєн пропонує обмежити тимчасовий захист для деяких категорій українців, – Spiegel

Прийом чоловіків призовного віку до країн ЄС може бути ускладнений

Сибіга повернув польську нагороду у відповідь на позбавлення Зеленського ордена Білого Орла

Дії Варшави він назвав імпульсивними та емоційними

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна