БЕБ
Фото: БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у місті Києві повідомили про підозру начальнику управління Командування Сил підтримки Збройних Сил України у розтраті коштів Міністерства оборони.

Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки України.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець, зловживаючи своїми службовими повноваженнями, під час проведення закупівель у 2023 році уклав договір на постачання паперу офсетного”, – йдеться у повідомленні. 

Встановлено, що посадовець уклав договір, за яким папір закуповували за цінами, що “значно перевищували ринкові”.

“Внаслідок таких протиправних дій бюджету України та Міністерству оборони було завдано понад 5 мільйонів гривень збитків”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що наразі посадовцю повідомлено про підозру у розтраті державних коштів та зловживанні службовим становищем.

“Запобіжний захід наразі не обрано”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ексчиновника Міноборони підозрюють у завданні мільярдних збитків: що відомо

Подібні

Кличко заявив, що уряд “підкидає якісь шаради” і не дотримується домовленостей про підготовку Києва до зими

“Уряд нам заявив, що йдеться тільки про фінасування. А до робіт відношення практично не матиме”.

На Дніпропетровщині оголосили примусову евакуацію родин з дітьми ще з понад 20 населених пунктів

Цього разу евакуації підлягають 3800 дітей

Зеленський обговорив із прем’єром Бельгії графік постачання F-16 та новий пакет допомоги

Перші надходження F-16 будуть уже цього року

“Плюндрування гідності неприпустиме”: у Міноборони анонсували жорсткий контроль та реформу всіх ТЦК

Приводом для цього стали резонансні інциденти в Одеському ТЦК