опитування про підготовку зими

Російські окупанти вчергове вдарили по енергообʼєкту в Одесі. Енергетики кажуть про “колосальні” руйнування. Удар по енергообʼєкту був повторним.

Про це повідомляє пресслужба ДТЕК Одеські електромережі.

“Руйнування колосальні і ремонтні роботи потребують тривалого часу, щоб повернути обладнання до працездатного стану”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, в Одеському районі виникла аварійна ситуація на енергетичному обладнанні: тимчасово без світла залишилися клієнти Одеського району, зокрема частини Пересипського та Хаджибейського районів Одеси.

“Енергетики працюють над ліквідацією наслідків”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що унаслідок комбінованої російської атаки ввечері 26 січня, значна частина Харкова та області залишилася без електропостачання.

Подібні

У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо

Також введено заборону на рух Кримським мостом. Поки лише для вантажівок

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

Лавров поскаржився, що слова Рубіо про відсутність угоди на Алясці “не дуже витончені”

Він додав, що необхідно “внести ясність” на усю цю ситуацію

ЗСУ отримають модернізовані бронеавтомобілі “Гюрза-2”: які головні характеристики

Головна фішка такої машини – оснащення ШІ