У Дніпрі шахраї викрали з рахунків загиблих військових понад 1,5 мільйонів гривень рахунків. Наразі триває слідство.

Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Встановлено, що обвинувачені, залучивши працівника бюро судово-медичної експертизи, на території моргу викрадали SIM-картки та мобільні телефони загиблих українських військових. Серед них був й ІТ-шник, який змінював паролі та отримував повний доступ до онлайн-банкінгу полеглих.

Згодом зловмисники знімали готівку, оформлювали кредити на імена загиблих та переводили гроші на власні рахунки. Наразі встановлено 20 потерпілих. Усі порушники перебувають під вартою. До суду вже направили обвинувальний акт стосовно організатора та чотирьох учасників організованої групи за фактами  крадіжки, шахрайства та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем. 

Нагадаємо, у Харківській області невідомі накрали енергообладнання на 17,5 мільйона гривень. Своєю чергою це значно сповільнює роботи з відновлення електрики внаслідок російських обстрілів.

Подібні

Стармер готується оголосити про відставку вже наступного тижня, – ЗМІ

Понад 100 обраних депутатів з партії Стармера публічно заявили, що хочуть цього

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

Київ візьме кредит в ЄБРР на придбання 50 вагонів метро і кредит в Ощадбанку для підготовки до зими

Обсяг кредиту ЄБРР – 150 млн євро, “Ощадбанку” – 2,5 млрд грн

Москва і область знову під атакою безпілотників, НПЗ у Капотні палає другий день: що відомо

Чотири столичні і п’ять аеропортів інших регіонів РФ з ночі в режими “ковьор”