У Дніпрі шахраї викрали з рахунків загиблих військових понад 1,5 мільйонів гривень рахунків. Наразі триває слідство.

Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Встановлено, що обвинувачені, залучивши працівника бюро судово-медичної експертизи, на території моргу викрадали SIM-картки та мобільні телефони загиблих українських військових. Серед них був й ІТ-шник, який змінював паролі та отримував повний доступ до онлайн-банкінгу полеглих.

Згодом зловмисники знімали готівку, оформлювали кредити на імена загиблих та переводили гроші на власні рахунки. Наразі встановлено 20 потерпілих. Усі порушники перебувають під вартою. До суду вже направили обвинувальний акт стосовно організатора та чотирьох учасників організованої групи за фактами  крадіжки, шахрайства та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем. 

Нагадаємо, у Харківській області невідомі накрали енергообладнання на 17,5 мільйона гривень. Своєю чергою це значно сповільнює роботи з відновлення електрики внаслідок російських обстрілів.

Подібні

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00

РФ тисне на Білорусь для відкриття нового фронту проти України, — WSJ

Головна причина – сповільнення наступальних дій загарбники на Донбасі

Українським студентам-правникам доведеться “зшивати” законодавство воєнного часу зі стандартами ЄС, — Мудра

Членство України в ЄС потребуватиме тисячі фахівців