У Дніпрі шахраї викрали з рахунків загиблих військових понад 1,5 мільйонів гривень рахунків. Наразі триває слідство.

Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Встановлено, що обвинувачені, залучивши працівника бюро судово-медичної експертизи, на території моргу викрадали SIM-картки та мобільні телефони загиблих українських військових. Серед них був й ІТ-шник, який змінював паролі та отримував повний доступ до онлайн-банкінгу полеглих.

Згодом зловмисники знімали готівку, оформлювали кредити на імена загиблих та переводили гроші на власні рахунки. Наразі встановлено 20 потерпілих. Усі порушники перебувають під вартою. До суду вже направили обвинувальний акт стосовно організатора та чотирьох учасників організованої групи за фактами  крадіжки, шахрайства та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем. 

Нагадаємо, у Харківській області невідомі накрали енергообладнання на 17,5 мільйона гривень. Своєю чергою це значно сповільнює роботи з відновлення електрики внаслідок російських обстрілів.

Подібні

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах

ЗСУ отримають модернізовані бронеавтомобілі “Гюрза-2”: які головні характеристики

Головна фішка такої машини – оснащення ШІ

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot

Рада ЄС дала старт офіційній підготовці до відкриття для України та Молдови кластерів з 2 по 6, – ЕП

Вже наступного тижня розпочнуть оцінку результатів скринінгу