У Дніпрі шахраї викрали з рахунків загиблих військових понад 1,5 мільйонів гривень рахунків. Наразі триває слідство.

Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Встановлено, що обвинувачені, залучивши працівника бюро судово-медичної експертизи, на території моргу викрадали SIM-картки та мобільні телефони загиблих українських військових. Серед них був й ІТ-шник, який змінював паролі та отримував повний доступ до онлайн-банкінгу полеглих.

Згодом зловмисники знімали готівку, оформлювали кредити на імена загиблих та переводили гроші на власні рахунки. Наразі встановлено 20 потерпілих. Усі порушники перебувають під вартою. До суду вже направили обвинувальний акт стосовно організатора та чотирьох учасників організованої групи за фактами  крадіжки, шахрайства та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем. 

Нагадаємо, у Харківській області невідомі накрали енергообладнання на 17,5 мільйона гривень. Своєю чергою це значно сповільнює роботи з відновлення електрики внаслідок російських обстрілів.

Подібні

У G7 всі знали про підготовку Україною атаки на Московський регіон і підтримали її, – Зеленський

Він зазначив, що це вперше, коли “сімка” об’єднано підтримала Україну

У Нацбанку вимагають усунути Смілянського з посади гендиректора “Укрпошти”

Він “не відповідає вимогам професійної придатності керівника”

Фон дер Ляєн пропонує обмежити тимчасовий захист для деяких категорій українців, – Spiegel

Прийом чоловіків призовного віку до країн ЄС може бути ускладнений

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську