У Дніпрі шахраї викрали з рахунків загиблих військових понад 1,5 мільйонів гривень рахунків. Наразі триває слідство.

Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Встановлено, що обвинувачені, залучивши працівника бюро судово-медичної експертизи, на території моргу викрадали SIM-картки та мобільні телефони загиблих українських військових. Серед них був й ІТ-шник, який змінював паролі та отримував повний доступ до онлайн-банкінгу полеглих.

Згодом зловмисники знімали готівку, оформлювали кредити на імена загиблих та переводили гроші на власні рахунки. Наразі встановлено 20 потерпілих. Усі порушники перебувають під вартою. До суду вже направили обвинувальний акт стосовно організатора та чотирьох учасників організованої групи за фактами  крадіжки, шахрайства та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем. 

Нагадаємо, у Харківській області невідомі накрали енергообладнання на 17,5 мільйона гривень. Своєю чергою це значно сповільнює роботи з відновлення електрики внаслідок російських обстрілів.

Подібні

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею

На вимогу Мадяра з декларації саміту ЄС вилучили пункт про прискорення вступу України

Він зазначив, що “це було нелегко”

Перший пішов: ССО підтвердили знищення залізничного мосту в окупованому Криму

Йдеться про міст поблизу населеного пункту Роздольне

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу