На Київщині знову працюватимуть пункти незламності
Фото: Улюблений Чернігів

Влада Чернігова вирішила призупинити роботу “пунктів незламності” у місті. За необхідності їх знову відкриють.

Про це під час наради у міськраді 7 березня повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій міської ради Григорій Годун, повідомляє “Суспільне”.

Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в обладміністрації сьогодні, 7 березня.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Григорій Годун зазначає, що “пункти незламності” у Чернігові відкриють за необхідності. Зокрема, якщо у місті не буде світла.

“Пункти незламності переводять в режим готовності, якщо не буде світла і тепла більше 24-х годин, тоді Пункти незламності продовжать працювати”, – розповів Григорій Годун.

Він додав, що це рішення обумовлене тим, що наразі пункти не затребувані в населення.

“Я особисто проїхав по Пунктах незламності на Масанах і на Шерстянці і о 21-й годині, там перебували пара дітей, які заряджали свої гаджети. Я думаю це рішення правильне”, – додав він.

Нагадаємо, мерія міста Київ запустила роботу понад 400 “Пунктів Незламності” – місць, де можна погрітися, зарядити прилади, під’єднатися до мережі.

Подібні

“Нам потрібні ваші гроші”: Зеленський про зустріч із Абрамовичем у Києві

Тому Зеленський тиснув на Стармера щодо коштів за проданий “Челсі”

Сирський повідомив про формування четвертого ешелону ППО, який “прикриє” ще дві області

“Розширюємо лінійку засобів ураження новим ракетним озброєнням”

Українські дрони почали контролювати логістику росіян в окупованій Горлівці, – 28-я ОМБр

Місто розташоване приблизно за 35–40 кілометрів від лінії фронту

Переозброєння Європи та допомога Україні: Єврокомісія представила проєкт бюджету на 2027 рік

Ці кошти надаються в межах масштабної чотирирічної програми Ukraine Facility