В російському Бєлгороді дрон влучив у будівлю міської адміністрації
Фото: Baza

В російському Бєлгороді дрон влучив у будівлю міської адміністрації. Внаслідок цього постраждали двоє людей.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

“Одна працівниця мерії отримала уламкові поранення, тому нині вона госпіталізована. А друга – контузію, їй медики надають допомогу на місці”, – йдеться у повідомленні.

У Бєлгороді безпілотник влучив у будівлю міської адміністрації
Фото: “Донбас Реалии”

Відомо, що пристрій врізався у вхідну групу будівлі. Наразі там посічені вікна та фасад. Фото та відео із наслідками “прильоту” публікують у соцмережах.

Нагадаємо, також сьогодні, 12 березня, в РФ дрони атакували одразу сім російських регіонів. Внаслідок цього в Орлі та під Нижнім Новгородом загорілися нафтобази.

Подібні

Зеленський констатував провал путінської воєнної політики: “66% росіян вважають складним своє фінансове становище”

Рівень тривожності росіян вже вищий, ніж під час нашої Курської операції

Трамп переконаний, що Зеленський “непогано спраляється” у війні з Росією

Водночас він додав, що “з обох боків гине багато людей”

ЗСУ отримають модернізовані бронеавтомобілі “Гюрза-2”: які головні характеристики

Головна фішка такої машини – оснащення ШІ

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків