В російському Бєлгороді дрон влучив у будівлю міської адміністрації
Фото: Baza

В російському Бєлгороді дрон влучив у будівлю міської адміністрації. Внаслідок цього постраждали двоє людей.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

“Одна працівниця мерії отримала уламкові поранення, тому нині вона госпіталізована. А друга – контузію, їй медики надають допомогу на місці”, – йдеться у повідомленні.

У Бєлгороді безпілотник влучив у будівлю міської адміністрації
Фото: “Донбас Реалии”

Відомо, що пристрій врізався у вхідну групу будівлі. Наразі там посічені вікна та фасад. Фото та відео із наслідками “прильоту” публікують у соцмережах.

Нагадаємо, також сьогодні, 12 березня, в РФ дрони атакували одразу сім російських регіонів. Внаслідок цього в Орлі та під Нижнім Новгородом загорілися нафтобази.

Подібні

Трамп заявив про готовність поновити санкції проти РФ

Оскільки наразі логістичні потоки сировини відновлено, Вашингтон готовий до цього кроку

“Укроборонпром” показав у Парижі новий швидкісний дрон для ударів у глибокому тилу: що про нього відомо

Він зможе нести 100 кг вибухівки і уражати цілі на відстані 650 кілометрів

Під час зустрічі на Алясці Трамп був готовий віддати Путіну ще не окуповані території України, – Макрон

Угода вже була на столі, але “ситуацію врятували європейські лідери”

В Угорщині знову лякають Україну блокуванням вступу до ЄС: які аргументи

Процес переговорів Євросоюзу з Україною щодо вступу може бути призупинений, якщо Київ не виконає…