В російському Бєлгороді дрон влучив у будівлю міської адміністрації
Фото: Baza

В російському Бєлгороді дрон влучив у будівлю міської адміністрації. Внаслідок цього постраждали двоє людей.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

“Одна працівниця мерії отримала уламкові поранення, тому нині вона госпіталізована. А друга – контузію, їй медики надають допомогу на місці”, – йдеться у повідомленні.

У Бєлгороді безпілотник влучив у будівлю міської адміністрації
Фото: “Донбас Реалии”

Відомо, що пристрій врізався у вхідну групу будівлі. Наразі там посічені вікна та фасад. Фото та відео із наслідками “прильоту” публікують у соцмережах.

Нагадаємо, також сьогодні, 12 березня, в РФ дрони атакували одразу сім російських регіонів. Внаслідок цього в Орлі та під Нижнім Новгородом загорілися нафтобази.

Подібні

Франція допоможе відновити саркофаг ЧАЕС, а Швейцарія — Києво-Печерську лавру, — Зеленський

Іноземні фахівці працюватимуть разом із українськими спеціалістами

Федоров сказав, коли почнуть звільняти військових, що служать з 2022 року і більше

Указ президента матиме пріоритет над підписаними контрактами

Українські дрони зупинили роботу НПЗ у Москві, пошкодивши понад 50% потужностей, — Reuters

Удар припав на підприємство компанії “Газпром нефть”, розташоване на південному сході Москви

Завдали удару у саме “серце” виробництва: у СБУ оприлюднили наслідки атаки дронів на Московський НПЗ

Ціль розташована за 500 км від кордону з Україною