В російському Бєлгороді дрон влучив у будівлю міської адміністрації
Фото: Baza

В російському Бєлгороді дрон влучив у будівлю міської адміністрації. Внаслідок цього постраждали двоє людей.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

“Одна працівниця мерії отримала уламкові поранення, тому нині вона госпіталізована. А друга – контузію, їй медики надають допомогу на місці”, – йдеться у повідомленні.

У Бєлгороді безпілотник влучив у будівлю міської адміністрації
Фото: “Донбас Реалии”

Відомо, що пристрій врізався у вхідну групу будівлі. Наразі там посічені вікна та фасад. Фото та відео із наслідками “прильоту” публікують у соцмережах.

Нагадаємо, також сьогодні, 12 березня, в РФ дрони атакували одразу сім російських регіонів. Внаслідок цього в Орлі та під Нижнім Новгородом загорілися нафтобази.

Подібні

Мадяр анонсував звільнення з посади генпрокурора Угорщини через “справу українських інкасаторів”

Посадовець “прославився” своїми зв’язками з Орбаном і небажанням розслідувати справи щодо корупції

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію

Травень став найсмертоноснішим для мирних жителів України з 2022 року, – доповідь ООН щодо війни

Щонайменше 274 цивільних українців стали жертвами повітряних атак РФ

Смілянський заявив, що рішення НБУ про його звільнення є спробою зірвати створення поштового банку

Каже, що юристи вже готують позови