Туск
Фото: Дональд Туск/Х

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск розкритикував главу уряду Угорщини Віктора Орбана. Адже той назвав російського диктатора Володимира Путіна “чесним партнером” якраз на Різдво, коли РФ обстрілювала Україну.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі X (Twitter).

“Напередодні Різдва Христового Росія завдала масованого ракетного удару по українських містах. Тоді в різдвяному інтерв’ю прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав Володимира Путіна чесним партнером угорців. І міністр Романовський повторив побажання, які терпляче засвоїв того дня”, – зазначив Туск.

Також він згадав й про оголошеного в розшук за корупційні злочини колишнього польського урядовця Марціна Романовського. Адже саме Угорщина надала йому політичний притулок.

Нагадаємо, глава угорського уряду Віктор Орбан заявив, що Угорщина “заводить у світі друзів та партнерів”, серед яких є й російський диктатор Володимир Путін. Адже “угорці можуть отримати від них користь”.

Подібні

Навроцький назвав вступ України до ЄС загрозою для польських фермерів

На його думку, Брюссель чинить тиск на аграрний сектор країни

Українська антибалістична ракета FP-7.x пройшла випробування та готова до застосування, — Fire Point

Систему наведення вдосконалюватимуть спільно з німецькою Diehl Defence (виробник IRIS)

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”