Велику Новосілку окупували
Скриншот з GoogleMap

Ситуація біля Великої Новосілки на Донеччині станом на 23 січня залишалася складною, російські окупанти намагаються оточити селище.

Про це заявив речник ОСУВ “Хортиця” Віктор Трегубов, передає Укрінформ.

“Біля Великої Новосілки ситуація справді складна. Росіяни ставлять собі на меті оточити селище. Сили оборони ставлять за мету не допустити оточення, і щодо цього є певні плани”, – прокоментував речник.

Він повідомив, що на цей напрямок приїздив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський і “були розглянуті певні варіанти вирішення цієї ситуації”.

” … Ситуація перебуває у фокусі уваги”, – підсумував Трегубов.

Нагадаємо, що видання Neue Zürcher Zeitung напередодні повідомило, що у районі Великої Новосілки ЗСУ оточені з трьох боків і оборонці намагаються дістатися безпечних територій та “навіть залишають свою техніку”.

У Силах оборони також повідомляли про загрозу оперативного оточення українських військ на Новопавлівському напрямку біля Великої Новосілки.

У DeepState заявили, що тактичну обстановку навколо селища Велика Новосілка неможливо змінити – занадто пізно.

Читайте також: В ОСУВ “Хортиця” заперечують оточення українських бійців в “Успенівському мішку” на Донеччині

Подібні

США більше не нейтральні: Макрон заявив про зміну позиції Вашингтона щодо війни в Україні

Під час саміту G7 у Франції європейським країнам вдалося досягти повного порозуміння з США

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

Стало відомо, які угоди уклали у Ґданську задля розвитку і відновлення гідроенергетики України

Реалізація цих домовленостей лише сприятиме залученню міжнародного фінансування

Європа готова надати Україні 70 млрд євро без участі США та готується збільшити витрати на оборону, – Politico

Європа змушена брати на себе більше зобов’язань щодо безпеки континенту, оскільки США зміщують фокус уваги