Трамп про територіальні поступки
Фото: Скриншот з відео

Президент США Дональд Трамп виправдав необхідність територіальних поступок з боку Києва, посилаючись на “успішні просування російських військ” та бажання зберегти життя.

Про це Трамп говорив під час спілкування з журналістами на борту літака.

“Дивіться, як все йде: якщо поглянути, все рухається в одному напрямку. Тож у підсумку ця земля в найближчі кілька місяців може і так бути захоплена Росією. Тож чи хочете ви воювати і втратити ще 50-60 тисяч людей? Або хочете зробити щось зараз?”, – прокоментував Трамп.

Він каже, що процес узгодження мирної угоди є складним, але сторони починають розуміти, що домовленість може бути вигідною для всіх.

Трамп нагадав, що початковий план складався з 28 пунктів, а зараз скоротився до 22, “більшість з яких вже узгоджено”.

Щодо територіального питання та лінії розмежування, Трамп пояснив, що ведуться дискусії про “впорядкування кордону”.

“Вони говорять про те, щоб… спробувати очистити кордон. Ви знаєте, ви не проводити кордон через будинок. Ви не можете проводити кордон посередині шосе. Тож вони намагаються щось придумати. Це складний процес і не такий швидкий”, – заявив Трамп.

Читайте також: Дрісколл у Києві переконував, що ЗСУ “зазнають неминучої поразки” і краще домовлятися з РФ зараз, – NBC News

Нагадаємо, що Трамп “з нетерпінням” чекає зустрічі з президентами Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним, але лише тоді, коли угода щодо закінчення війни буде на кінцевій або на заключній стадії.

Подібні

США готові відмовити Німеччині у вже погодженому постачанні Tomahawk, щоб не дратувати Путіна, – Politico

Додатковим фактором називають значне виснаження запасів зброї США

Росія може напасти на НАТО вже у 2030 році, – Стармер оприлюднив дані розвідки

Росія вже зараз посилює свою активність та випробовує межі допустимого

Сили оборони України уразили нафтобази РФ у Криму, пункт управління ФСБ та військові об’єкти противника

Усі атаковані структури працюють на окупаційну армію Росії

Дрони СБС знищили пункт дислокації російських штурмовиків під Луганськом, – “Мадяр”

Об’єкт знаходився за 100 км від лінії боєзіткнення