Міноборони про знищену російську техніку

Сили безпілотних систем (СБС) України, які було створено рік тому – 11 червня 2025 року, за час свого існування знищили більш як 100 тисяч російських солдатів.

Про це повідомив командувач СБС ЗСУ Роберт “Мадяр” Бровді.

“Станом на 4 червня 2026-го “Птахи” перетнули відмітку 100 000 верифікованих тушок біомаси ворога безповоротними та санітарними втратами. А загалом за рік 12 підрозділів СБС знищили понад 350 000 цілей”, – йдеться у повідомленні.

Серед знищених цілей:

  • 248 одиниць ППО;
  • 817 танків;
  • 1379 БТР, БМП та ББМ;
  • 4890 гармат;
  • 342 САУ;
  • 281 РСЗВ;
  • 26 430 одиниць логістичної техніки;
  • 29 903 БПЛА-розвідників;
  • 7633 шахедів та гербер;
  • 13 літаків та гелікоптерів та багато іншого мотлоху.

“План угруповання на наступний рік – 650 000 знищених цілей, в тому числі 200 000 знищених хробаків”, – заявив Бровді.

Читайте також: “Мадяр” розповів, що за корабель “вполювали” українські дрони у порту Кронштадта

Подібні

Порівнювати зарплати військових та поліцейських абсолютно некоректно, — нардеп Мамка

Він сподівається, що Міноборони розбереться і підвищить виплати військовим

Через війну з РФ в Україні кількість людей з інвалідністю збільшилася до 3,4 млн осіб

Після завершення війня до цієї кількості ще додадуться військові

Українська антибалістична ракета FP-7.x пройшла випробування та готова до застосування, — Fire Point

Систему наведення вдосконалюватимуть спільно з німецькою Diehl Defence (виробник IRIS)

Росія готується до українського десанту в Криму та мінує узбережжя, — ВМС ЗСУ

Росіяни перетворили берегову лінію на суцільну укріплену зону