Сили безпілотних систем (СБС) України, які було створено рік тому – 11 червня 2025 року, за час свого існування знищили більш як 100 тисяч російських солдатів.
Про це повідомив командувач СБС ЗСУ Роберт “Мадяр” Бровді.
“Станом на 4 червня 2026-го “Птахи” перетнули відмітку 100 000 верифікованих тушок біомаси ворога безповоротними та санітарними втратами. А загалом за рік 12 підрозділів СБС знищили понад 350 000 цілей”, – йдеться у повідомленні.
Серед знищених цілей:
- 248 одиниць ППО;
- 817 танків;
- 1379 БТР, БМП та ББМ;
- 4890 гармат;
- 342 САУ;
- 281 РСЗВ;
- 26 430 одиниць логістичної техніки;
- 29 903 БПЛА-розвідників;
- 7633 шахедів та гербер;
- 13 літаків та гелікоптерів та багато іншого мотлоху.

“План угруповання на наступний рік – 650 000 знищених цілей, в тому числі 200 000 знищених хробаків”, – заявив Бровді.
Читайте також: “Мадяр” розповів, що за корабель “вполювали” українські дрони у порту Кронштадта








