Митрополиту Павлу зняли електронний браслет
Фото: Митрополит Павло Лебідь/скріншот

Митрополиту УПЦ МП Павлу суд змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до 14 серпня або заставу у розмірі понад 33 мільйона гривень.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як стверджує прокурор, Лебідь спілкувався з одним зі свідків у кримінальній справі, чим порушив накладені судом обов’язки. Під час засідання митрополит заявив, ще не знайомий зі свідком.

Справа “Паши Мерседеса”

1 квітня суд відправив під цілодобовий домашній арешт екснамісника Києво-Печерської Лаври від УПЦ МП митрополита Павла з носінням електронного браслета за адресою: Бориспільський район, село Вороньків.

Павла підозрюють у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі та виправдання російської агресії проти України.

13 липня СБУ вручила екс-наміснику Лаври нову підозру через заперечення існування України як суверенної держави. Також Павло назвав агресію РФ проти нашої країни “громадянським конфліктом”.

Подібні

Зеленський вважає, що саміт G7 приніс Україні важливі результати

Головним досягненням він визначив домовленості щодо ППО

Під час війни Україна не зможе стати повноправним членом ЄС, —Мерц

Він пропонує варіант асоційованого членства в Євросоюзі

Трамп подякував Путіну і Сі за “невтручання” у його війну з Іраном

“Вони могли зробити все це значно складнішим для нас”