Стефанішина про оборонний пакет США
Фото: Ольга Стефанішина/Facebook

На фоні різноманітних чуток стосовно НАТО віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина розповіла, чого насправді Україна очікує від саміту Альянсу. Вона наголосила, що таким чином “Київ тестує НАТО”.

Про це йшлося в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“Є запевнення від союзників, зокрема, США та інших країн, що у рішеннях саміту буде конкретна позиція щодо членства України в НАТО, щодо його незворотності й стосовно дорожньої карти такого членства. Ми якраз тестуємо Альянс на предмет того, чи спроможний він скоординувати ці зусилля, щоб закрити українське небо чи через двосторонні або більш комплексні рішення”, – заявила вона.

За словами Стефанішиної, окремо Київ наголошує на тому, що вашингтонський саміт НАТО має стати майданчиком для ухвалення рішень щодо посилення протиповітряної оборони України. Чиновниця додала, що наразі з цього приводу проводяться двосторонні консультації.

Нагадаємо, у США підтвердили, що Україну не запросять до НАТО під час саміту у Вашингтоні. Натомість там сфокусуються на наданні пакета підтримки, який дозволить прокласти міст до членства.

Подібні

У РФ силовики вмовляють Путіна перенести вибори до Держдуми: які аргументи

Для Путіна вибори мають особливе значення. Це мантра для населення, що “все під контролем”

ЗСУ ️уразили нафтобазу в Краснодарському краї РФ, мости і радіолокаційний комплекс ворога “Скала-М”

Ступені завданих збитків наразі встановлюються

В Росії помер ексміністр оборони, який був найближчим соратником Путіна

Іванова вважали одним із двох головних кандидатів на роль наступника Путіна

У Кремлі казяться через втрату прихильності Трампа до РФ, але погоджуються на “діалог з Європою”

Водночас Лавров знову погрожує ударами по Києву і загрозою для іноземних дипломатів