Китай підтримав перемир'я в Україні
Фото: Взято з відкритих джерел

Сполучені Штати Америки наклали на Китай митні тарифи у 104%. Вони набувають чинності з 9 квітня.

Про це оголосила речниця Білого дому Керолайн Левітт, повідомляють Fox News.

“Оскільки Китай відмовився скасовувати свої контрмита, з опівдня (19:00 за Києвом) вівторка тарифна ставка для нього зросла на 50% – з 54% до 104%. Мита за цією ставкою будуть стягуватися з 9 квітня”, – заявила речниця.

Митна війна Трампа

Минулого тижня президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про початок тарифної або “торгової” війни одночасно з усіма державами світу. Він запровадив мита на імпорт до США на рівні від 10% до 50%. А також 25% мита на всі автомобілі іноземного виробництва. Для Китаю були оголошені одні з найвищих ставок.

Згодом Китай заявив, що введе додаткові 34% мита на всі американські товари. У відповідь Трампа заявив, що запровадить додаткові тарифи у 50% проти Китаю, якщо той не скасує свої останні тарифні заходи.

У Китаї заявили, що “боротимуться до кінця” і закликали США “врегулювати конфлікт”. Відповіддю Трампа стало впровадження мита у понад 100%.

У Bloomberg порахували, що внаслідок оголошеної Трампом “тарифної війни”, сукупні статки 500 найбагатших людей світу зменшилися на $208 млрд. Падіння стало четвертим за величиною за 13-річну історію індексу мільярдерів Bloomberg і найбільшим з часу піка пандемії Covid-19.

“Понад половина осіб, чиє багатство відстежує індекс, втратили в середньому 3,3% своїх статків. Найбільше постраждали мільярдери зі США, серед яких лідирують Марк Цукерберг (Meta) і Джефф Безос (Amazon)”, – пише видання.

Читайте також: Маск особисто звернувся до Трампа щодо перегляду нових тарифів на мита: яку відповідь він отримав

Подібні

Пісторіус назвав умову, за якої німецькі військові готові вбивати російських солдатів

Німеччина відмовляється від політики військової стриманості, якої дотримувалася після Другої світової війни

Трамп погодився передати Україні частину допомоги за списком Зеленського, — WP

Головною причиною цього стало невдоволення Путіним

Рубіо і Лавров провели двосторонню зустріч в Азії: що говорили про Україну

За словами Рубіо, цю розмову важко назвати гарантією миру, але це концепція, яку він передасть Трампу