Брінк про свою відставку
Фото: Бріджіт Брінк/Twitter

США нададуть Україні 150 мільйонів доларів для підтримки програми з цифрової трансформації. Ця сума розрахована на п’ять років.

Про це оголосила посол США в Україні Бріджит Брінк під час Diia Summit.

“Я б хотіла оголосити про нову главу у партнерстві США та України у цифровій трансформації – 150 млн доларів протягом 5 років для програми з цифрової трансформації”, – зазначила Брінк.

Вона пояснила. що це допоможе розвинути зусилля для подальшого економічного розвитку, інвестицій та цифрової інфраструктури, оцифровування процесів розвитку малого і середнього бізнесу та культивації нового бізнесового середовища в Україні, а також підтримати прозору відбудову та підтримку системи “Мрія” та Prozorro.

Нагадаємо, що фінансовий інспектор Пентагону Майкл Маккорд у листі до очільників профільних комітетів Конгресу США заявив, що коштів у відомства на фінансування військової допомоги Україні залишилось до 30 грудня.

Подібні

Решетилова зізналася, що ще рік тому знала про знущання над військовослужбовцями у “Скелі”

Утім, результату розслідування немає й досі

США більше не нейтральні: Макрон заявив про зміну позиції Вашингтона щодо війни в Україні

Під час саміту G7 у Франції європейським країнам вдалося досягти повного порозуміння з США

Трамп закликав Зеленського “діяти рішучіше” щодо РФ і змусити Кремль сісти за стіл переговорів, – The Kyiv Independent

Україна запропонувала організувати зустріч Зеленського та Путіна у США

В Україні вилучену у хакерів криптовалюту вперше передали державі

Йдеться про понад 372 мільйони гривень