Шмигаль про фінансування бригад
Фото: Кабмін

Нині в Україні вже розпочалася робота з переведення армії на контрактну форму служби.

Про це заявив міністр оборони України Денис Шмигаль, якого цитують ЗМІ.

За його словами, така служба дозволятиме як вибір посади, так і місця служби. Контракти стосуються всіх, але насамперед – чинних військовослужбовців. А після певного періоду проходження контракту надаватиметься відстрочка.

“Чинні контрактники і мобілізовані матимуть право укладати такі контракти. Їх термін можна обирати. Єдине що – після двох років контракту і більше надаватиметься відстрочка від мобілізації. На час воєнного стану – на 12 місяців за аналогією з контрактом “18-24”, – розповів він.

Відомо, що для річного контракту такої можливості не буде. Розмір виплат для військових контрактників становитиме 50-60 тисяч гривень. 

Нині вже готуються документи для подання до Верховної Ради України і розглядатиметься, за припущеннями Шмигаля, на початку нового року.

Нагадаємо, раніше нардепка Ірина Фріз казала, що Міноборони готує законопроєкт, який дозволить чинним військовим укладати контракти на визначений термін служби.

А раніше президент Володимир Зеленський прокоментував запитання про демобілізацію українських військових. Коментуючи запитання щодо строків служби для українських військових, він відповів, що “українські воїни повернуться додому, коли вдасться перемогти РФ та кремлівського диктатора Володимира Путіна”.

Читайте також: “Міноборони готує нові типи контрактів для військових із чіткими термінами служби”, — Шмигаль

Подібні

Нєбитов переконаний, що масова мобілізація поліцейських призведе до більшої злочинності у тилу

Він наголосив на недокомплекті кадрів у лавах Нацполіції

Правозахисника кажуть про щонайменше 88 тис. жителів ТОТ, яких РФ могла залучити до війни в Україні

Саме стільки банківських карток для “СВОшників” роздали в окупації

Каллас вважає, що ЄС може розблокувати 6,6 млрд євро для України, які блокувала Угорщина

Йдеться про кошти, які були заблоковані урядом Орбана понад два роки

У Польщі оголосили збір, щоб викупити автобуси, які влада відмовилась передавати Вінниці через вулицю Бандери

Йдеться про 15 вживаних 17-річних автобусів