Фото: Шкарлет\telegram

Голова Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет йде у відставку.

Про це повідомила народна депутатка від партії “Голос” Інна Совсун на своїй сторінці у Facebook.

“Сергій Шкарлет написав заяву про відставку. Я хочу подивитися в очі кожному депутату і кожній депутатці, які проголосували за його призначення. Ви пишаєтеся досягненнями міністра освіти на посаді за 3 роки? Хто компенсує втрачені роки для українських учнів та студентів? Ви?”, – заявила народна депутатка.

Нагадаємо, Шкарлета призначили міністром освіти 17 грудня 2020 року. Голоси для цього ледве знайшли, система «Рада» показала мінімальну необхідну кількість — 226. Представники низки громадських організацій закликали Зеленського не призначати Шкарлета міністром освіти. З червня 2020 року він майже пів року був в.о. міністра. А раніше освітній комітет Верховної Ради не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра.

Подібні

Сибіга повернув польську нагороду у відповідь на позбавлення Зеленського ордена Білого Орла

Дії Варшави він назвав імпульсивними та емоційними

СБУ і ФБР викрили російські спецслужби, які намагалися “зламати” месенджери світових посадовців

Мета – отримати доступ до інформації військового, політичного та економічного характеру

РФ тисне на Білорусь для відкриття нового фронту проти України, — WSJ

Головна причина – сповільнення наступальних дій загарбники на Донбасі

СБУ взялася за схему, у межах якої українське зерно постачали до Ірану, — ЗМІ

Ймовірно, це була частина плати РФ за іранські ударні дрони Shahed