Рубіо про вихід США з НАТО
Скриншот з відео

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що його країна залишається у складі НАТО.

Про це повідомляє AFP.

“Президент США Дональд Трамп дав чітко зрозуміти, що він підтримує НАТО. Ми залишимося в НАТО”, – запевнив Рубіо перед своєю першою зустріччю з міністрами закордонних справ країн – членів НАТО в Брюсселі.

Також він закликав НАТО виділити 5% ВВП на оборону і назвав “істерикою” питання про прихильність Трампа до Альянсу. За його словами, потрібно, щоб НАТО ставало більше життєздатним. Тому єдиний, на його думку, шлях, щоб Альянс став сильнішим і більш життєздатним – це через посилення спроможностей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп розглядає можливість відмови США від лідерства в НАТО. Він хоче, щоб Європа взяла на себе більшу відповідальність.

Подібні

Армія РФ обстріляла саперів міжнародної організації на Херсонщині: загинули двоє людей

Водночас ще четверо осіб отримали поранення

У “Резерв+” тимчасово не працюють сервіси, пов’язані із підтвердженням інвалідності

У Міноборони запевняють, що це не впливає на вже чинні відстрочки

Трамп переконаний, що Зеленський “непогано спраляється” у війні з Росією

Водночас він додав, що “з обох боків гине багато людей”

Франція перехопила російський танкер “тіньового флоту” Deliver, — Макрон

Спецоперація відбулася біля узбережжя Сицилії