Рубіо про підтримку США
Фото: Марко Рубіо/Facebook

Уперше держсекретар США Марко Рубіо доєднався до засідання Ради “Україна – НАТО”. 

Про це повідомляє видання “Бабель”.

На думку глави Міністерства закордонних справ України Андрія Сибіги, зустріч пройшла вдало. Сибіга зазначив, що на зустрічі пролунало багато нових зобовʼязань стосовно підтримки України й посилення тиску на РФ, зокрема через санкції й заморожені активи.

На виступах під час засідання кожна країна наголошувала на довгостроковій підтримці України. Утім, для Києва важливим питанням залишається розвиток оборонної промисловості.

“Ми здивували світ нашими спроможностями. Тому вчора також лунали позиції вже не лише про замовлення напряму в наших виробників типів зброї, яку ми продукуємо в Україні і яка в багатьох випадках набагато краща за західні зразки, а й про інвестиції”, – наголосив Сибіга.

Нагадаємо, раніше Рубіо заявив, що США залишаються в НАТО. Також він закликав збільшити витрати на оборону.

Подібні

У Білорусі оголосили “мобілізаційні навчання” в одній з прикордонних областей

Завершити заходи планують 2 липня

Хакери створили копію “Резерв+” і продавали доступ для бажаючих уникнути мобілізації: деталі розслідування

У “додатку” встигли зареєструвалося понад 4 тисячі користувачів

Візит Зеленського у польський Ґданськ на конференцію з відновлення України поки під питанням, – ОП

Обговорення цієї поїздки досі триває

У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо

Також введено заборону на рух Кримським мостом. Поки лише для вантажівок