Рубіо про підтримку США
Фото: Марко Рубіо/Facebook

Уперше держсекретар США Марко Рубіо доєднався до засідання Ради “Україна – НАТО”. 

Про це повідомляє видання “Бабель”.

На думку глави Міністерства закордонних справ України Андрія Сибіги, зустріч пройшла вдало. Сибіга зазначив, що на зустрічі пролунало багато нових зобовʼязань стосовно підтримки України й посилення тиску на РФ, зокрема через санкції й заморожені активи.

На виступах під час засідання кожна країна наголошувала на довгостроковій підтримці України. Утім, для Києва важливим питанням залишається розвиток оборонної промисловості.

“Ми здивували світ нашими спроможностями. Тому вчора також лунали позиції вже не лише про замовлення напряму в наших виробників типів зброї, яку ми продукуємо в Україні і яка в багатьох випадках набагато краща за західні зразки, а й про інвестиції”, – наголосив Сибіга.

Нагадаємо, раніше Рубіо заявив, що США залишаються в НАТО. Також він закликав збільшити витрати на оборону.

Подібні

Зеленський констатував провал путінської воєнної політики: “66% росіян вважають складним своє фінансове становище”

Рівень тривожності росіян вже вищий, ніж під час нашої Курської операції

БЕБ викрило схему нелегального бізнесу під прикриттям адвоката: пʼятьом учасникам повідомили про підозру

Детективи встановлюють усіх причетних до функціонування незаконної схеми

Бронювання отримати складніше: Мінекономіки змінило критерії до статусу критичності підприємств

Вимоги майже до всіх галузей сталі жорсткішими

СБУ та прикордонники затримали агентів ФСБ, які готували теракт у Києві та планували втекти на човні

Зловмисників викрили прямо у потязі на Чернігівщину