Росія вироблятиме свої боєприпаси в Індії
Фото: stillpixels/pexels

Компанія “Рособоронекспорт”. яка входить до складу російської держкорпорації “Ростєх”, налогодила в Індії виробництво боєприпасів 3ВБМ17 “Манго” з бронебійним підкаліберним снарядом.

 Як повідомляє пресслужба “Ростєх”, проєкт реалізується за програмою Make In India.

Повідомляється, що ці боєприпаси призначені для ураження бронетехніки із комбінованим захистом.

Читайте також: Сунак закликатиме Індію вплинути на Росію, – FT

“Постріл “Манго” калібру 125 мм призначений для ведення вогню з гармат танків Т-72 та Т-90, які у тому числі перебувають на озброєнні Сухопутних сил Індії”, – йдеться у повідомленні.

Також вказано, що для забезпечення найвищого ступеня локалізації випуску снарядів “Манго” надалі планується запустити виробництво порохів на території Індії.

При цьому російська компанія не уточнює, чи будуть ці боєприпаси експортуватися до РФ.

Читайте також: Індія не запросила Україну на саміт G20: проте там буде Путін

Подібні

Візит Зеленського у польський Ґданськ на конференцію з відновлення України поки під питанням, – ОП

Обговорення цієї поїздки досі триває

Ексміністра часів Януковича викрили на привласненні понад 5 млн грн

Зловмисникам загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна

В Росії помер ексміністр оборони, який був найближчим соратником Путіна

Іванова вважали одним із двох головних кандидатів на роль наступника Путіна

ЗСУ ️уразили нафтобазу в Краснодарському краї РФ, мости і радіолокаційний комплекс ворога “Скала-М”

Ступені завданих збитків наразі встановлюються