Росія вироблятиме свої боєприпаси в Індії
Фото: stillpixels/pexels

Компанія “Рособоронекспорт”. яка входить до складу російської держкорпорації “Ростєх”, налогодила в Індії виробництво боєприпасів 3ВБМ17 “Манго” з бронебійним підкаліберним снарядом.

 Як повідомляє пресслужба “Ростєх”, проєкт реалізується за програмою Make In India.

Повідомляється, що ці боєприпаси призначені для ураження бронетехніки із комбінованим захистом.

Читайте також: Сунак закликатиме Індію вплинути на Росію, – FT

“Постріл “Манго” калібру 125 мм призначений для ведення вогню з гармат танків Т-72 та Т-90, які у тому числі перебувають на озброєнні Сухопутних сил Індії”, – йдеться у повідомленні.

Також вказано, що для забезпечення найвищого ступеня локалізації випуску снарядів “Манго” надалі планується запустити виробництво порохів на території Індії.

При цьому російська компанія не уточнює, чи будуть ці боєприпаси експортуватися до РФ.

Читайте також: Індія не запросила Україну на саміт G20: проте там буде Путін

Подібні

Дефіцит пального дістався російського Сибіру: місцева влада встановлює обмеження на продаж

Це стосується як бензину, так і дизельного пального

Армія РФ обстріляла саперів міжнародної організації на Херсонщині: загинули двоє людей

Водночас ще четверо осіб отримали поранення

Лубінець про головне завдання України: “Воюючи проти дракона, самим не перетворитися на дракона”

Він вважає, що Україна дбає про дотримання прав і свобод людини під час війни

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”