На Донеччині російські загарбники підірвали труби каналу “Сіверський Донець – Донбас”. Таким чином вони хочуть наблизитися до Часового Яру, щоб прискорити наступ на місто.

Про це в етері телемаратону “Єдині новини” розповів речник оперативно-тактичного угруповання військ “Луганськ” Дмитро Запорожець.

Ймовірно такі дії загарбникам допоможуть створити проходи для застосування техніки під час наступу на місто, серед якої навіть мотоцикли. Також підрив труб каналу може допомогти окупантам налагодити логістику для забезпечення російських сил, що наступають.

За його словами, загалом за останній тиждень тиск ворога на позиції ЗСУ значно посилився. Також росіяни почали активніше застосовувати бронетехніку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що армія РФ планує перерізати” наземні шляхи постачання до Покровська та Мирнограду, що на Донеччині. Таким чином окупанти хочуть змусити українські війська відступити.

Подібні

Майже 90% українців хочуть повного перезавантаження центральної влади після війни, – опитування

Кількість прибічників “перезавантаження” президента зросла з 23% до 67%

Берлін планує купувати дешеві крилаті ракети в України та Ізраїлю, – Politico

Вартість української ракети майже вп’ятеро дешевше за американську Tomahawk

Німеччина передасть Україні сотні ракет “повітря-повітря” із власних запасів

Також Німеччина виділить додаткове фінансування для посилення української ППО

Фінансове забезпечення мобілізованих та контрактників у ЗСУ буде однаковим, — Міноборони

Головна відмінність полягає у термінах служби та праві на звільнення