На Донеччині російські загарбники підірвали труби каналу “Сіверський Донець – Донбас”. Таким чином вони хочуть наблизитися до Часового Яру, щоб прискорити наступ на місто.

Про це в етері телемаратону “Єдині новини” розповів речник оперативно-тактичного угруповання військ “Луганськ” Дмитро Запорожець.

Ймовірно такі дії загарбникам допоможуть створити проходи для застосування техніки під час наступу на місто, серед якої навіть мотоцикли. Також підрив труб каналу може допомогти окупантам налагодити логістику для забезпечення російських сил, що наступають.

За його словами, загалом за останній тиждень тиск ворога на позиції ЗСУ значно посилився. Також росіяни почали активніше застосовувати бронетехніку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що армія РФ планує перерізати” наземні шляхи постачання до Покровська та Мирнограду, що на Донеччині. Таким чином окупанти хочуть змусити українські війська відступити.

Подібні

У Запоріжжі впроваджують масштабний план захисту від ворожих безпілотників, – Федоров

Найближчим часом захисні конструкції планують натягнути на мостах та через дамбу ДніпроГЕСу

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян

“Слуга” Медяник живе у маєтку за $1 млн, який записаний на няню його родини, — Bihus.Info

Офіційні доходи жінки не дозволили б їй придбати таку нерухомість

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків