На Донеччині російські загарбники підірвали труби каналу “Сіверський Донець – Донбас”. Таким чином вони хочуть наблизитися до Часового Яру, щоб прискорити наступ на місто.

Про це в етері телемаратону “Єдині новини” розповів речник оперативно-тактичного угруповання військ “Луганськ” Дмитро Запорожець.

Ймовірно такі дії загарбникам допоможуть створити проходи для застосування техніки під час наступу на місто, серед якої навіть мотоцикли. Також підрив труб каналу може допомогти окупантам налагодити логістику для забезпечення російських сил, що наступають.

За його словами, загалом за останній тиждень тиск ворога на позиції ЗСУ значно посилився. Також росіяни почали активніше застосовувати бронетехніку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що армія РФ планує перерізати” наземні шляхи постачання до Покровська та Мирнограду, що на Донеччині. Таким чином окупанти хочуть змусити українські війська відступити.

Подібні

Україна може отримати “бонуси” за очікування вступу до ЄС, — Politico

Брюссель хоче зробити процес розширення ЄС комфортним для країн-кандидатів

Гегсет звільняє генерала США, який кілька років координував допомогу Україні, – FT

Офіційну причину звільнення не називають, неофіційно це пов’язують з “великою чисткою” у Пентагоні

РФ атакувала виробництво українських БпЛА “Генерал Черешня”

Наразі компанія оцінює масштаби збитків і визначає обсяг відновлювальних робіт

Україна буде дзеркалити: Сибіга попередив Лукашенка про наслідки у разі провокацій

МЗС не очікує участі Білорусі у війні