На Донеччині російські загарбники підірвали труби каналу “Сіверський Донець – Донбас”. Таким чином вони хочуть наблизитися до Часового Яру, щоб прискорити наступ на місто.

Про це в етері телемаратону “Єдині новини” розповів речник оперативно-тактичного угруповання військ “Луганськ” Дмитро Запорожець.

Ймовірно такі дії загарбникам допоможуть створити проходи для застосування техніки під час наступу на місто, серед якої навіть мотоцикли. Також підрив труб каналу може допомогти окупантам налагодити логістику для забезпечення російських сил, що наступають.

За його словами, загалом за останній тиждень тиск ворога на позиції ЗСУ значно посилився. Також росіяни почали активніше застосовувати бронетехніку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що армія РФ планує перерізати” наземні шляхи постачання до Покровська та Мирнограду, що на Донеччині. Таким чином окупанти хочуть змусити українські війська відступити.

Подібні

“Війні не видно кінця і краю”: Зеленський заявив, що навіть у росіян з’явилися претензії до Путіна

Російське суспільство дедалі більше відчуває наслідки розв’язаної Кремлем агресії

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00

Угорщина заблокувала наступний крок у переговорах про вступ України та Молдови до ЄС, – Politico

Цей демарш повністю відповідає нинішній позиції Мадяра щодо членства України в ЄС

Туск вважає, що конфлікт Польщі і України – стратегічна помилка, яка зашкодить обом сторонам

“У політиці помилка гірша за злочин”