окупанти вдарили балістикою по Одещині
Фото: ДСНС України

Російські війська 11 жовтня атакували Одеську область балістичними ракетами. Зруйновано двоповерховий будинок, загинули четверо людей.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

“Внаслідок атаки в Одеському районі сталося руйнування двоповерхової будівлі, де жили та працювали цивільні. Під завалами опинилися люди”, – написав він.

Повідомляється, що рятувальники ДСНС врятували чотирьох людей, ще троє людей під уламками будівлі загинули.

“Серед загиблих 43-річна жінка, 22-річний хлопець та 16-річна дівчина. Ще одна жінка від отриманих травм померла в лікарні”, – повідомив Кіпер.

Також 10 людей отримали поранення та травми, девʼятеро постраждалих ушпиталено. Четверо людей у важкому стані.

Нагадаємо, що російська армія “переключила” свою балістику на Одесу. Наразі головна ціль – морські коридори України. Однак, крім суден страждає і цивільна інфраструктура.

Приміром, 9 жовтня армія РФ вчергове атакували балістичними ракетами Одеський район. Наразі відомо про вісьмох жертв. В Одесі оголошено День жалоби.

Подібні

У Бельгії оголосили про підготовку до передачі Україні семи винищувачів F-16: раніше обіцяли всього чотири

Три з них вже готові виконувати бойові вильоти

Вночі СБС завдали масштабного удару по 60 цілях у тилу РФ, – Мадяр

Основний удар припав на Кримський півострів

Перший кластер на шляху вступу України до ЄС відкрито: що це означає, і які реформи необхідно втілити

Усього кластерів шість, і вони об’єднують 33 переговорні розділи

Зеленський дав Лукашенку тиждень на відведення техніки від кордону: “Інакше це зробимо ми”

Він також попередив про готовність завдати ударів по білоруській нафтопереробній промисловості