атака РФ на Харків
Фото: ДСНС Харківської області

Вдень 17 травня російські окупанти вдарили по Харкову КАБами. Вже відомо про двох загиблих і понад 10 постраждалих.

Про ситуацію у місті повідомляє начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

“За попередніми даними, окупанти завдали два удари КАБами, зокрема по Холодногірському району Харкова”, – написав він.

Згодом мер міста Ігор Терехов додав, що “прильотів” було кілька, на місцях влучань пожежі.

О 16:32 стало відомо, що двоє людей загинуло, ще 13 дістали поранень. Четверо людей перебувають у важкому стані.

Нагадаємо, що станом на ранок 17 травня рашисти на Харківщині розширили зону активних бойових дій майже на 70 кілометрів, намагаючись примусити українські сили залучити додаткову кількість бригад зі складу резерву. Основні зусилля окупанти зосередили на напрямку Стрілеча – Липці та на захоплені Вовчанська, з подальшим виходом до Білого Колодязя і розгортанням там наступу в тил наших військ.

Читайте також: Путін заявив, що “на сьогодні” в нього немає планів захоплювати Харків

Подібні

Зеленський назвав напрямки, де Білорусь розбудовує військову інфраструктуру для розширення війни

Вздовж українського кордону фіксується фінальний етап будівництва нових доріг

У Росії Зюганов запропонував конфіскувати 30 трлн рублів банківських вкладів населення, щоб оплатити війну в Україні

У самій Держдумі таку ініціативу сприйняли з панікою та спробували виправдатися

Стармер оголосив про відставку з посту прем’єра Британії і назвав причину свого рішення

Найімовірнішим кандидатом на його місце називають Енді Бернема

Британія конфіскувала 98 тисяч тонн російської нафти і планує віддати кошти Україні, – The Telegraph

Ця ініціатива поки що перебуває на початковому етапі обговорення