атака безпілотників на енергетику Сумщини
Фото: Сумська ОВА

У ніч проти 17 вересня російські окупанти завдали масованого авіаційного удару по об’єктах енергетичної системи у Сумській області.  

Про це повідомили у Сумській ОВА.

“Ворожими “Шахедами” були атаковані об’єкти енергетичної системи. Постраждали населені пункти Конотопського, Охтирського та Сумського районів.
Об’єкті критичної інфраструктури – водоканали, лікарні та інші – підключені до систем резервного живлення”, – йдеться у повідомленні.

Також росіяни завдали масованого удару “Шахедами” по місту Суми. Внаслідок цих ударів вода подається в місто з пониженим тиском. А через відсутність електроенергії впродовж дня не курсуватимуть тролейбуси.

Українські сили ППО збили 16 “Шахедів” над територією області.
Всього вночі над територією України ППО знищила 34 дрони-камікадзе із 51, запущеного ворогом. 12 БпЛА локаційно втрачені, ще два повернулись у Росію.

Читайте також: Від початку вересня РФ запустила по Україні 640 “шахедів”, – Зеленський

Подібні

Макрон і Мерц розкритикували президента Євроради Кошту за таємні розмови з Росією — Politico

Макрона та Мерца підтримали лідери країн Балтії, Данії та Нідерландів

Депутат Київради Вітренко про кредит на вагони метро: “Наступним кроком стане ще одне підвищення вартості проїзду”

Він вважає, що придбання 50 вагонів для метрополітену зараз для Києва не на часі

СБУ і ФБР викрили російські спецслужби, які намагалися “зламати” месенджери світових посадовців

Мета – отримати доступ до інформації військового, політичного та економічного характеру

Міноборони запровадило контракт для небойових посад у ЗСУ

Термін дії базового контракту становить 24 місяці