РФ вдарила по газовій станції у Суджі
Скриншгот з відео

Російські окупанти 28 березня знову обстріляли газовимірювальну станцію “Суджа” на Курщині. При цьому вони звинуватили Україну у зриві перемир’я.

Про це йдеться у заяві Міноборони РФ. 

“Близько 10:20 ЗСУ вдарили по газовимірювальній станції “Суджа” із РСЗВ “HIMARS”, “внаслідок якого сталося сильне загоряння та енергооб’єкт фактично знищено”, – йдеться у заяві.

Глава Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що цю атаку, як і раніше, здійснила Росія.

“Росія знову атакувала газотранспортну систему (газовимірювальну станцію) “Суджа” на Курщині, яку вони не контролюють”, – написав він.

Нагадаємо, що у ніч проти 21 березня пролунали вибухи на газовимірювальній станції (ГТС) “Суджа” в Курській області. Російські пропагандисти звинуватили у цьому Україну. У Генштабі ЗСУ тоді заявили, що звинувачення з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції “Суджа” є безпідставними. І нагадали, що ця станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами.

Подібні

ЗСУ отримають модернізовані бронеавтомобілі “Гюрза-2”: які головні характеристики

Головна фішка такої машини – оснащення ШІ

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”

Лукашенко розповів, як зустрічався з представниками Зеленського: “Не треба намагатися бити в морду”

Він наголосив, що Мінськ за будь-яких умов “буде з Росією поряд у будь-якій ситуації”

Україна могла атакувати завод у Воронежі новими далекобійними ракетами США, — Forbes

Цей удар безпосередньо впливає на спроможність РФ виготовляти далекобійне озброєння