РФ вдарила по газовій станції у Суджі
Скриншгот з відео

Російські окупанти 28 березня знову обстріляли газовимірювальну станцію “Суджа” на Курщині. При цьому вони звинуватили Україну у зриві перемир’я.

Про це йдеться у заяві Міноборони РФ. 

“Близько 10:20 ЗСУ вдарили по газовимірювальній станції “Суджа” із РСЗВ “HIMARS”, “внаслідок якого сталося сильне загоряння та енергооб’єкт фактично знищено”, – йдеться у заяві.

Глава Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що цю атаку, як і раніше, здійснила Росія.

“Росія знову атакувала газотранспортну систему (газовимірювальну станцію) “Суджа” на Курщині, яку вони не контролюють”, – написав він.

Нагадаємо, що у ніч проти 21 березня пролунали вибухи на газовимірювальній станції (ГТС) “Суджа” в Курській області. Російські пропагандисти звинуватили у цьому Україну. У Генштабі ЗСУ тоді заявили, що звинувачення з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції “Суджа” є безпідставними. І нагадали, що ця станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами.

Подібні

Альберта передала до Фонду підтримки енергетики України 160 тис. євро

За ці кошти закуплять енергообладнання, яке потрібне для ремонтів

Україна отримає 15 тис. далекобійних артилерійських пострілів від Данії

Адже через розширення дронової kill-zone змінюються й пріоритети в артилерії

Кличко заявив, що уряд “підкидає якісь шаради” і не дотримується домовленостей про підготовку Києва до зими

“Уряд нам заявив, що йдеться тільки про фінасування. А до робіт відношення практично не матиме”.

Президент Гондурасу Насрі Асфура перший раз приїхав до України

Гондурас виявляє глибокий інтерес до українських технологій