РФ вдарила по газовій станції у Суджі
Скриншгот з відео

Російські окупанти 28 березня знову обстріляли газовимірювальну станцію “Суджа” на Курщині. При цьому вони звинуватили Україну у зриві перемир’я.

Про це йдеться у заяві Міноборони РФ. 

“Близько 10:20 ЗСУ вдарили по газовимірювальній станції “Суджа” із РСЗВ “HIMARS”, “внаслідок якого сталося сильне загоряння та енергооб’єкт фактично знищено”, – йдеться у заяві.

Глава Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що цю атаку, як і раніше, здійснила Росія.

“Росія знову атакувала газотранспортну систему (газовимірювальну станцію) “Суджа” на Курщині, яку вони не контролюють”, – написав він.

Нагадаємо, що у ніч проти 21 березня пролунали вибухи на газовимірювальній станції (ГТС) “Суджа” в Курській області. Російські пропагандисти звинуватили у цьому Україну. У Генштабі ЗСУ тоді заявили, що звинувачення з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції “Суджа” є безпідставними. І нагадали, що ця станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами.

Подібні

ЄС завтра виплатить Україні перший транш кредиту на 3,2 мільярда євро, — єврокомісарка Кос

Ці кошти є частиною загального кредитного пакету ЄС для України обсягом 90 мільярдів євро

ЗСУ застосували “санкції” проти Оренбурзького ГПЗ і гелієвого заводу в Росії

Також підтверджено пошкодження будівель центру космічного зв’язку “Владимир”

Обмеження на продаж палива впровадили вже у 15 регіонах Росії: влада запевняє, що це “штучний дефіцит”

Криза торкнулась навіть “найнафтовішого” регіону – Ханти-Мансійського автономного округу

У Нацбанку вимагають усунути Смілянського з посади гендиректора “Укрпошти”

Він “не відповідає вимогам професійної придатності керівника”