РФ вдарила по газовій станції у Суджі
Скриншгот з відео

Російські окупанти 28 березня знову обстріляли газовимірювальну станцію “Суджа” на Курщині. При цьому вони звинуватили Україну у зриві перемир’я.

Про це йдеться у заяві Міноборони РФ. 

“Близько 10:20 ЗСУ вдарили по газовимірювальній станції “Суджа” із РСЗВ “HIMARS”, “внаслідок якого сталося сильне загоряння та енергооб’єкт фактично знищено”, – йдеться у заяві.

Глава Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що цю атаку, як і раніше, здійснила Росія.

“Росія знову атакувала газотранспортну систему (газовимірювальну станцію) “Суджа” на Курщині, яку вони не контролюють”, – написав він.

Нагадаємо, що у ніч проти 21 березня пролунали вибухи на газовимірювальній станції (ГТС) “Суджа” в Курській області. Російські пропагандисти звинуватили у цьому Україну. У Генштабі ЗСУ тоді заявили, що звинувачення з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції “Суджа” є безпідставними. І нагадали, що ця станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами.

Подібні

Німеччина передасть Україні сотні ракет “повітря-повітря” із власних запасів

Також Німеччина виділить додаткове фінансування для посилення української ППО

Кучма, Ющенко і Порошенко відмовилися від “Білого Орла”, а Зеленський відправив орден Навроцькому поштою

Три попередні президенти України – Леонід Кучма, Віктор Ющенко і Петро Порошенко,…

Свириденко не бачить достатніх темпів підготовки Києва до зими

Вона провела нараду з мером Києва Віталієм Кличом

У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо

Також введено заборону на рух Кримським мостом. Поки лише для вантажівок