РФ вдарила по газовій станції у Суджі
Скриншгот з відео

Російські окупанти 28 березня знову обстріляли газовимірювальну станцію “Суджа” на Курщині. При цьому вони звинуватили Україну у зриві перемир’я.

Про це йдеться у заяві Міноборони РФ. 

“Близько 10:20 ЗСУ вдарили по газовимірювальній станції “Суджа” із РСЗВ “HIMARS”, “внаслідок якого сталося сильне загоряння та енергооб’єкт фактично знищено”, – йдеться у заяві.

Глава Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що цю атаку, як і раніше, здійснила Росія.

“Росія знову атакувала газотранспортну систему (газовимірювальну станцію) “Суджа” на Курщині, яку вони не контролюють”, – написав він.

Нагадаємо, що у ніч проти 21 березня пролунали вибухи на газовимірювальній станції (ГТС) “Суджа” в Курській області. Російські пропагандисти звинуватили у цьому Україну. У Генштабі ЗСУ тоді заявили, що звинувачення з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції “Суджа” є безпідставними. І нагадали, що ця станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами.

Подібні

У Запоріжжі впроваджують масштабний план захисту від ворожих безпілотників, – Федоров

Найближчим часом захисні конструкції планують натягнути на мостах та через дамбу ДніпроГЕСу

БЕБ викрило схему нелегального бізнесу під прикриттям адвоката: пʼятьом учасникам повідомили про підозру

Детективи встановлюють усіх причетних до функціонування незаконної схеми

Макрон і Мерц розкритикували президента Євроради Кошту за таємні розмови з Росією — Politico

Макрона та Мерца підтримали лідери країн Балтії, Данії та Нідерландів

У Сенаті зареєстрували законопроєкт про закупівлю зброї для України коштом активів РФ

Країни G7 та ЄС загалом заблокували близько $300 млрд держрезервів РФ