В Херсон повернули викрадених дітей
Фото: kherson.net.ua

Російські окупанти вчергове обстріли Херсонщину. Внаслідок цього постраждали троє людей.

Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

“За минулу добу противник здійснив 79 обстрілів, випустивши 400 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів” та БПЛА. А по самому Херсону ворог випустив 20 снарядів”, – йдеться у повідомленні.

Російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області, адміністративну будівлю Херсона та населеного пункту Новорайської сільської громади Бериславського району. Три людини отримали поранення.

Нагадаємо, вночі РФ атакувала Дніпропетровщину та Одещину. Обійшлося без постраждалих.

Також сьогодні, 22 червня, окупанти заявили про обстріл мостів поблизу Криму ракетами Storm Shadow. Жертв і постраждалих немає.

Читайте також: У Дніпровському районі Києва вибухнув 16-поверховий будинок

Подібні

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах

У Києво-Печерській лаврі після атаки відновили доступ до печер і дзвіниці

Але на території комплексу все ще тривають аварійно-рятувальні роботи

Зеленський відреагував на відставку Стармера і назвав його “бажаним гостем” в Україні

Він подякував йому та Британії за допомогу Україні

Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та газові турбіни для підготовки до зими

Україна вже передала партнерам перелік пріоритетних потреб