у Полтаві росіяни зруйнували депо

У ніч проти 7 жовтня російські окупанти масовано атакували Полтавщину. В результаті у Полтаві пошкоджено залізничну інфраструктуру: локомотивне депо та рухомий склад поїздів.

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

“У Полтаві уражені локомотивне депо, дистанція енергопостачання, тягові підстанції. Пошкоджено адміністративні та складські приміщення, рухомий склад. Виникли пожежі, які ліквідовані рятувальниками. На щастя, без постраждалих”, – повідомив Кулеба.

За його словами, тимчасово затримувались поїзди Харків–Львів, Львів–Харків, Краматорськ–Львів. Нині всі вони вже у дорозі.

“Унаслідок влучань пошкоджено енергетичний об’єкт — без світла залишалися понад тисяча домогосподарств у Полтаві та навколишніх населених пунктах”,- зазначив Кулеба.

За його словами, попри атаку, залізничний рух стабілізовано, критична інфраструктура поступово повертається до роботи.

Нагадаємо, що вдень 3 жовтня російські загарбники атакували Сумщину. Спочатку вдарили безпілотником по потягу “Терещинська-Новоград-Сіверський” на вокзалі Шостки, а згодом – по пасажирському потягу сполученням “Шостка-Київ”.

Читайте також: РФ завдала удару по енергетичній і залізничній інфраструктурі у кількох областях: є знеструмлення і затримка поїздів

Подібні

СБУ і ФБР викрили російські спецслужби, які намагалися “зламати” месенджери світових посадовців

Мета – отримати доступ до інформації військового, політичного та економічного характеру

Зеленський попередив уряд і дипломатів про персональну відповідальність за зрив графіків ППО

Також у пріоритеті — спільне з партнерами виробництво далекобійної зброї

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

В Румунії законопроєкт про об’єднання з Молдовою схвалений нижньою палатою парламенту

Рішення Палати депутатів не є остаточним