В Гуляйполі росіяни обстріляли лікарню
Фото: Андрій Єрмак/Telegram

Російські окупанти вдень 9 червня обстріляли лікарню в Гуляйполі Запорізької області. Є загиблі і поранені.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Загинуло щонайменше двоє людей. Обоє – працівники лікарні.

“Відомо про двох загиблих працівників лікарні – молодшу медичну сестру та сантехніка”, – йдеться в повідомленні.

Єрмак зазначив, що ще двоє людей дістали поранення.

Нагадаємо, що у ніч проти 9 червня на Житомирщині від уламків збитої ракети загинула людина.

Напередодні ввечері, 8 червня, Росія вдарила ракетами по Черкащині. В Умані восьмеро поранених.

Подібні

Президент Гондурасу Насрі Асфура перший раз приїхав до України

Гондурас виявляє глибокий інтерес до українських технологій

Правнук Брежнєва потрапив в полон ЗСУ: що про нього відомо

Він перестав виходити на зв’язок із родичами ще в листопаді минулого року

Українська антибалістична ракета FP-7.x пройшла випробування та готова до застосування, — Fire Point

Систему наведення вдосконалюватимуть спільно з німецькою Diehl Defence (виробник IRIS)

Німеччина і Україна зроблять перший крок до створення антибалістичної коаліції

Це відбудеться під час сьогоднішньої зустрічі