знищення цілого покоління українських чоловіків
Фото: Генштаб ЗСУ

Впродовж доби росіяни провели 24 обстріли з реактивних систем залпового вогню. В ЗСУ попереджають, що загроза ракетних ударів все ще актуальна.

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

“Ворог продовжує наступ на Бахмутському та Авдіївському напрямках задля захоплення всієї Донецької області, не зважаючи на численні втрати зі свого боку. На Куп’янському напрямку вів безрезультатні наступальні дії, усі атаки противника відбито”, – йдеться у повідомленні.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Повідомляється, що протягом доби окупанти завдали чотири ракетних удари по населених пунктах: дві ракети було знищено нашою ППО. Також росіяни завдали 18 авіаційних ударів.

“Ворог провів 24 обстріли з реактивних систем залпового вогню.  Загроза російських авіаційних та ракетних ударів залишається по всій Україні”, – йдеться у зведенні.

Нагадаємо, що представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький повідомив, що в Росії дефіцит ракет: залишилося до 20% від довоєнних запасів. Це приблизно 550 одиниць.

Подібні

БЕБ викрило схему нелегального бізнесу під прикриттям адвоката: пʼятьом учасникам повідомили про підозру

Детективи встановлюють усіх причетних до функціонування незаконної схеми

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

У Запоріжжі впроваджують масштабний план захисту від ворожих безпілотників, – Федоров

Найближчим часом захисні конструкції планують натягнути на мостах та через дамбу ДніпроГЕСу

Україна має право захищатися: у Єврокомісії відреагували на ультиматум Зеленського на адресу Лукашенка

В Євросоюзі погрозу Зеленського вважають цілком виправданою