РФ знищила енергооб'єкт у Херсоні
Фото: Олександр Прокудін

Російська армія під час чергової атаки на Херсон знищила один з ключових об’єктів енергетичної інфраструктури області. Він забезпечував Херсон світлом.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

“Росіяни знову цинічно порушили домовленості й вже понад добу масовано бʼють по одному з ключових підприємств нашої енергетичної інфраструктури. По обʼєкту, який забезпечує місто світлом, окупанти безжально били з артилерії та дронів. Наші військові всю ніч боролися, щоб відбити ворожі удари. Однак на ранок росіяни домоглися свого, знищивши енергетичний обʼєкт”, — повідомив він.

Прокудін додав, що енергетики “роблять все можливе й неможливе”, аби стабілізувати енергетичну ситуацію у місті. Він попередив про можливі вимушені відключення.

Раніше Прокудін повідомляв, армія країни-агресора Росії протягом останнього тижня активізувала обстріли Херсонської області та змінила тактику ударів: спочатку скидають авіабомби, а потім накривають ту саму місцевість артилерією.

Читайте також: Атаки РФ на українські міста не припиняються: у Марганці російський дрон вбив 9 людей

Подібні

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків

Зеленський попередив українців, що вночі Росія готує черговий ракетно-дроновий удар по Україні

Найчастіше об’єктом російських повітряних атак стає Київ

Трамп подякував Путіну і Сі за “невтручання” у його війну з Іраном

“Вони могли зробити все це значно складнішим для нас”

Болгарія оголосила, що накладе вето на пакет санкцій ЄС проти Росії

Прем’єр Радев заявив, що ці санкції війну не зупинять