Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат
Фото: armyinform

Російські окупанти знову повернулися до ударів по енергетиці України. Ймовірно вони тільки посилюватимуть обстріли напередодні опалювального сезону.

Про це розповів речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат під час брифінгу.

“Сьогодні, 21 вересня, був непоганий результат роботи Протиповітряної оборони. Адже 36 збитих ракет із 43 ракет – це доволі немало для ППО. Особливо враховуючи те, що ворог атакував кількома хвилями та з різних напрямків. ППО працювала щонайменше в шести областях”, – зазначив він.

Ігнат додав, що за повідомленням енергетиків, росіяни атакували й об’єкти критичної інфраструктури, а зокрема енергетики. Також він нагадав, що під час минулої атаки було пошкоджено Кременчуцький нафтопереробний завод.

“Тому можна робити певні припущення, що об’єкти паливно-енергетичного сектору все ж таки будуть під прицілом у ворога. І до цього теж треба готуватися, тому що скоро опалювальний сезон. Цілком ймовірно, що окупанти не відмовляться від планів завдавати ударів по таких об’єктах, окрім військових”, – додав речник Повітряних сил.

Нагадаємо, сьогодні, 21 вересня, російські військові влаштували масштабний обстріл України. Внаслідок ворожих атак є чимало постраждалих, а також численні руйнування.

Згодом Залужний розповів, скільки ракет вдалося збити під час масованого обстрілу України. Загалом армія РФ випустила 43 крилаті ракети.

Подібні

Трамп і його адміністрація вважають, що ще не час карати РФ санкціями: Рубіо назвав аргументи

“Трамп знатиме правильний час і місце”

КНДР може направити в РФ додаткові війська для війни проти України: Reuters назвало терміни

Росія може готуватися до масштабного наступу в Україні

У МВФ затвердили виділення Україні $500 млн: куди спрямують ці кошти

Загальний обсяг отриманого за програмою фінансування сягне 10,6 млрд доларів

В ООН нарешті визнали, що теракт проти українських полонених в Оленівській колонії влаштувала Росія

Атака була здійснена штатними боєприпасами російського виробництва