авіаудар по Оріхову
Фото: Юрій Малашко

Вдень 18 січня російські окупанти завдали авіаудару по Оріхову на Запоріжжі. Поцілили у житловий багатоквартирний будинок.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко у Telegram.

“Близько 13:15 російські терористи нанесли 6 авіаударів по незламному місту Оріхів. Ворожі бомби поцілили у нежитлові будівлі та багатоповерховий будинок. Цілий під’їзд знищено”, – написав він.

Станом на 15:00 годину інформації про постраждалих не було.

Нагадаємо, що російські окупанти 17 січня вдарили по селу Великий Бурлук на Харківщині. Загинула літня жінка. Двоє дітей дістали поранення.

Подібні

ЗСУ ️уразили нафтобазу в Краснодарському краї РФ, мости і радіолокаційний комплекс ворога “Скала-М”

Ступені завданих збитків наразі встановлюються

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

СБУ взялася за схему, у межах якої українське зерно постачали до Ірану, — ЗМІ

Ймовірно, це була частина плати РФ за іранські ударні дрони Shahed

США надавали Україні дані розвідки для атак на Московський НПЗ, — FT

Західні союзники вже закликали Вашингтон продовжувати надання таких відомостей